poszukuję serwisu zajmującego się sprzętem komputerowym i telefonami apple

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Hej, mam kilka sztuk sprzętu z którym nie bardzo wiem co zrobić. Wszystko appla, myślę, że chciałbym to sprzedać. Jednak wszystko najpierw chcę przejrzeć od strony technicznej żeby wiedzieć jak wycenić, ew. naprawić i dopiero puścić w obieg. Gdzie jest miejsce z usługami i na komputer i telefon?
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sporo jest takich miejsc, na pewno kilka autoryzowanych. Ale zależy czy Ty szukasz tu bo tu mieszkasz czy chcesz dosłać? To nieco zawęża pole poszukiwania.
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
nie wiem jak autor wątku ale ja mieszkam w WWA i mam problem z baterią wymienioną przez mojego znajomego, który mówił, że trochę się na tym zna i nie weźmie ode mnie pieniędzy żadnych, tylko tyle co baterię kupić. dałam mu telefon, wymienił baterię a ta nie trzyma teraz dłużej niż 4 godziny, czyli tyle co wcześniej na starej baterii. i chyba czas zanieść go do serwissu.
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
zdecydowanie bo zaszczepił Ci nieoryginalną baterię po prostu albo zwyczajnie nie wiele jednak się zna :p gdzie go niesiesz?
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
już zawiozłam do espo, bo mam blisko i słyszałam, że to dobre miejsce, rzetelne w każdym razie. zdziwiłam się, że szybko będzie do odebrania, pan powiedział, że to tylko kwestia wymiany baterii na oryginalną. a kolega już pożegnał się z pieniążkami bo pokryje jej wymianę :)
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
A skąd słyszałaś? Ja też ale od niezbyt wiarygodnej osoby więc wolę się upewnić, bo też mam problem ze sprzętem, takim na gwarancji aktualnie.
 
Do góry