Tomasz Graszewicz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
2
Witajcie!
Czy macie jakieś pomysły na benefity pozapłacowe dla pracowników?
Chodzi mi głównie o jakieś fajne, sprawdzone warsztaty, może jakaś stała forma wynagrodzenia poza wypłatą?
Macie w tym temacie doświadczenie, znacie kogoś, kto się czymś takim zajmuje?
 
A

alfabeta11

Guest
Jak tylko wyobraźnia poniesie.
W firmach, które miałem okazję poznać standardem jest dostęp do owoców każdego dnia w ramach dbania o zdrowie. Do tego karty multisport.
Są też premie za efektywność, które są chyba standardem już.
Plus bardzo fajnym motywem jest na przykład wystosowanie dla pracownika funduszu, który może przeznaczyć na jakieś zajęcia doskonalące umiejętności przydatne w zawodzie. Kurs językowy czy cokolwiek ;)
 
T

TomaszTomasz

Guest
U mnie tylko raz w roku impreza zakładowa. Wypijemy trochę wódki, zjemy kaszankę z grilla a potem skaczemy sobie do gardeł. W tym roku nie było nawet już strzelania do tarczy, a za rok zabiorą nam podobno wędki by się nimi nie okładać.
Tomasz Graszewicz napisał:
Czy macie jakieś pomysły na benefity pozapłacowe dla pracowników?
Może najlepiej było by pogadać o tym z pracownikami? Nie każdemu może odpowiadać nagroda np w postaci karnetu na siłownię itp
 

GlosNiewazny

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
1
Duży wpływ na wybór odpowiedniego wariantu ma wielkość, branża, specyfika twojej firmy.

Z tego co wiem bilety do kina są dobrym rozwiązanie, nie obciążają zbytnio budżetu firmy, pracownicy natomiast mogą łatwo je przekazać komuś innemu, jeżeli nie chcą z nich skorzystać.
 

Jerzy Mirecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o ten temat, to chyba mogę pomóc, bo sam współpracuję z firmą, która zajmuje się pracownikami fizycznymi.
W ramach tej współpracy działa gabinet fizjoterapeutyczny, gdzie pracownicy mogą korzystać bezpłatnie z zabiegów fizjoterapii, dodatkowo przed rozpoczęciem pracy mają takie ćwiczenia/ rozgrzewki... ogólnie dobrze to wpływa na morale- pracownicy widzą, że pracodawca dba o nich, że nie muszą płacić za opiekę zdrowotna jakby nie było - przez to współpraca naprawdę super się układa- polecam taką formę wynagrodzenia.
 

Tomasz Graszewicz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
2
Jerzy Mirecki napisał:
Jeżeli chodzi o ten temat, to chyba mogę pomóc, bo sam współpracuję z firmą, która zajmuje się pracownikami fizycznymi.
W ramach tej współpracy działa gabinet fizjoterapeutyczny, gdzie pracownicy mogą korzystać bezpłatnie z zabiegów fizjoterapii, dodatkowo przed rozpoczęciem pracy mają takie ćwiczenia/ rozgrzewki... ogólnie dobrze to wpływa na morale- pracownicy widzą, że pracodawca dba o nich, że nie muszą płacić za opiekę zdrowotna jakby nie było - przez to współpraca naprawdę super się układa- polecam taką formę wynagrodzenia.
Jakiego rodzaju są to pracownicy fizyczni? Możesz podać jakieś namiary, wycenę takiej usługi? Zatrudniasz tę firmę osobiście?
 

Jerzy Mirecki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
U mnie akurat są to magazynierzy. wystarczy, że wygooglujesz sobie care solutions i zdobędziesz wszystkie potrzebne dane, bo wycena zależy od rodzaju wykonywanej usługi i od tego czy będzie to projekt jednorazowy, cykliczny czy stały ;) tak, sam ich zatrudniam ;)
 
Do góry