Jak odszukać dziewczynę poznaną na wakacjach?

actxive00

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zależy mi na odszukaniu dziewczyny którą poznałem w ostatnią sobotę wakacji nad morzem w Helu.
Wiem, że pracowała tam od 10 lipca ale nie wiem gdzie mieszka, wiem tylko że na pewno w Katowicach albo w okolicach Katowic, ponieważ dużo mówiła o dyskotekach z tego miasta.
Wiem że studiuje lingwistykę, wiek to na oko jakieś 20 lat.
Poznaliśmy się przypadkowo na plaży, była z koleżanką o imieniu Paula. Chwilę pogadaliśmy i poszliśmy potańczyć. Potem się jakoś rozeszliśmy i tak kontakt się urwał.

Ma ktoś jakieś pomysły jak mógłbym ją odszukać?
 
W

wiki9969

Guest
Daj ogłoszenie w lokalnym radiu i gazecie. :) Możesz też udać się do tych najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce. :crazy:
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
Możesz też udać się do tych najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.
Na upartego dałoby się to załatwić, ale mam dziwne wrażenie, że ta dziewczyna może nie słuchać radia :)


Ogólnie, to daj sobie siana kolego :p Nie jesteś pierwszym, ani ostatnim z którym miała kontakt, jeśli była imprezowiczką gustującą w klubach i pracującą nad morzem od 10 lipca :D
 

actxive00

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
MacaN napisał:
Możesz też udać się do tych najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.
Na upartego dałoby się to załatwić, ale mam dziwne wrażenie, że ta dziewczyna może nie słuchać radia :)


Ogólnie, to daj sobie siana kolego :p Nie jesteś pierwszym, ani ostatnim z którym miała kontakt, jeśli była imprezowiczką gustującą w klubach i pracującą nad morzem od 10 lipca :D
Wiem, też tak sądzę ale minęło już 8 dni a ja dalej myślę o niej :D gdybym był cierpliwy to rok bym poczekał i w następne wakacje na pewno bym ją spotkał w tym samym miejscu ale jednak rok to 365 dni czyli trochę dużo
 
A

alfabeta11

Guest
Hmm a może po prostu napisz na spotted? Jeśli nie ona to pewnie jakaś jej koleżanka obserwuje więc jest szansa, że informacja do niej dotrze ;)
 

actxive00

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
alfabeta11 napisał:
Hmm a może po prostu napisz na spotted? Jeśli nie ona to pewnie jakaś jej koleżanka obserwuje więc jest szansa, że informacja do niej dotrze ;)
Niestety nie znalazłem żadnego aktywnego konta na FB :(
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Trochę krótko tego czasu spędziliście ze sobą. Za mało, żeby ona zareagowała na jakieś ogłoszenie czy coś w tym kierunku, a im więcej dni, tygodni upłynie tym bardziej szanse zmaleją już praktycznie do zera. Jest tak jak napisał Macan, byłeś jednym z wielu, z którymi spędziła pare ciekawych chwil. A na własną rękę będzie ją bardzo ciężko odnaleźć, tym bardziej że nie masz jakieś konkretnego punktu zaczepienia. Gdybyś się nią zainteresował bardziej szczegółowo i popytał, skąd jest, jak ma na imię, itd.
 

actxive00

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bianka napisał:
Trochę krótko tego czasu spędziliście ze sobą. Za mało, żeby ona zareagowała na jakieś ogłoszenie czy coś w tym kierunku, a im więcej dni, tygodni upłynie tym bardziej szanse zmaleją już praktycznie do zera. Jest tak jak napisał Macan, byłeś jednym z wielu, z którymi spędziła pare ciekawych chwil. A na własną rękę będzie ją bardzo ciężko odnaleźć, tym bardziej że nie masz jakieś konkretnego punktu zaczepienia. Gdybyś się nią zainteresował bardziej szczegółowo i popytał, skąd jest, jak ma na imię, itd.
była 2 w nocy i dużo o sobie mówiła jednak byłem trochę wypity więc prawie wszystko już o niej zapomniałem :(
 
M

MacaN

Guest
Serio piszesz z tym czekaniem cały rok, by zagadać do jakiejś dziewczyny, czy robisz sobie jaja?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
actxive00 napisał:
Zależy mi na odszukaniu dziewczyny którą poznałem w ostatnią sobotę wakacji nad morzem w Helu. Wiem, że pracowała tam od 10 lipca ale nie wiem gdzie mieszka, wiem tylko że na pewno w Katowicach albo w okolicach Katowic, ponieważ dużo mówiła o dyskotekach z tego miasta. Wiem że studiuje lingwistykę, wiek to na oko jakieś 20 lat. Poznaliśmy się przypadkowo na plaży, była z koleżanką o imieniu Paula. Chwilę pogadaliśmy i poszliśmy potańczyć. Potem się jakoś rozeszliśmy i tak kontakt się urwał. Ma ktoś jakieś pomysły jak mógłbym ją odszukać?
Spotted na facebooku.
 
Do góry