Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Czy mogę być w ciąży?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 gillisgurl

gillisgurl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 11:54

Witam! Mam pewnien problem.. Mianowicie w 15 dniu cyklu strasznie zaczęły mnie boleć piersi, tak jak przed miesiączką, jednak do niej jeszcze 23 dni. Jedyny kontakt z chłopakiem, który może nieść ze sobą ryzyko, to seks oralny. Najpierw ja jemu robiłam dobrze, potem on mi. Nie miał wytrysku. Zanim "zabrał się" za mnie minęło ok. 10-15 minut. Czy to możliwe aby podczas pocałunku przenieść plemniki z preejakulatu? A potem, żeby przenieść je do pochwy? Zaczynam popadać w paranoję! :(

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Bianka

Bianka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 362 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 21:21

Ołłł.. aż mnie cofnęło. Dobrze, że jestem już po kolacji, bo teraz bym jej nie tknęła. Nie ma jak to walnąć bez uprzedzenia barwnymi szczegółami. Brawo, wygrywasz konkurs na jeden z najbardziej głupich i zarazem obrzydliwych tematów, które w ostatnim czasie pojawiły się na forum. Może jesteś niewyżytym seksualnie gimnazjalistą/tką, albo zwykłym trollem, nie wiem, w każdym bądź razie moje gratulacje, tak, jesteś w ciąży ^_^

:lol:

• 0

#3 Pincerka

Pincerka

^^

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2065 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 22:11

"Zabrał się za mnie" :zubaw:

Bianka ma rację. Jesteś w ciąży. 

Nie no ale dobrze, że nie miał wytrysku bo jakbyś połknęła to byłabyś w ciąży wielopłodowej.A tak to ryzyko na posiadanie pięcioraczków jest o wiele mniejsze! 

No nic powodzenia życzę niech się małe zdrowo chowa ;) 

• 0

#4 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 22:23

Najpierw ja jemu robiłam dobrze, potem on mi. Nie miał wytrysku.

No to chyba średnio Ci to wyszło :D  

• 0

#5 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 642 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 07:16

ciąża pozamaciczna 

• 0

#6 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9477 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 09:07

skąd wiecie ze nie jest to faktycznie problem osoby posiadającej małą wiedzę w temacie, strasznie fajnie tak dworować z kogoś. Może by choć jedna osoba odpowiedziała merytorycznie

• 1

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Bianka

Bianka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 362 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:27

Herbatniczku, szanuję Twoją troskę ale ten temat po prostu nas przerasta, problem jest z kosmosu, dlatego warto by było poradzić się jakiegoś kosmity ^_^

Wszyscy byliśmy zgodni - temat wyczerpany. Problem rozwiązany.

Stan obecnej wiedzy pozwolił na taką diagnozę jak powyżej. Trudno. Zresztą sam możesz się w tym temacie merytorycznie wypowiedzieć, nic nie stoi na przeszkodzie.

A na poważnie? Na poważnie to autorka złamała kilka zasad normalnej dyskusji już na "dzień dobry". Może trolling? Nie wiem. Sama mogła zacząć temat na poważnie lub rozwiać wątpliwości w dalszej części, wtedy dostałaby poważne i merytoryczne odpowiedzi :) Najpierw trzeba potraktować poważnie ludzi, od których chce się uzyskać poradę. Potem można się żalić, że tamci "przegięli", albo dworowali zamiast skupić się na problemie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 kotka10

kotka10

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:45

Po co zadawać takie pytanie w internecie ? nie lepiej skonsultować to z lekarze ?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0