Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

za stary na mature?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 bossniak

bossniak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 14:36

witam panstwa mam takie pytanie. moj tata skonczyl wlasnie 50 lat, ale nigdy nie zrobil matury. blokuje to go nieraz w pracy, ale uwaza ze na szkole jest juz za stary i ze sie nie odnajdzie w czyms takim. czy mozecie mi powiedziec kto do takiej szkoly chodzi? chce go jakos przekonac bo badz co badz jeszcze kilkanascie lat pracy przed nim… a nawet moglby to zrobic dla samego siebie. chce go jakos przekonac, ale nie wiem jak!

• 1

#2 whitewaters

whitewaters

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:19

witam panstwa mam takie pytanie. moj tata skonczyl wlasnie 50 lat, ale nigdy nie zrobil matury. blokuje to go nieraz w pracy, ale uwaza ze na szkole jest juz za stary i ze sie nie odnajdzie w czyms takim. czy mozecie mi powiedziec kto do takiej szkoly chodzi? chce go jakos przekonac bo badz co badz jeszcze kilkanascie lat pracy przed nim… a nawet moglby to zrobic dla samego siebie. chce go jakos przekonac, ale nie wiem jak!

a nie ma jakichs dni otwartych w takich szkolach? moze jak by poszedl to by sie przekonal :)

• 0

#3 IIIPLO

IIIPLO

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:39

Witaj! Nie ma czego się obawiać - u nas w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym uczą się osoby w różnym wieku, od 20-kilkulatków aż po osoby po 50tce. Starsze osoby też sobie dobrze radzą, zdobywają wyższe wykształcenie i zdają matury, więc wiek nie jest tu żadną przeszkodzą. Trzeba mieć tylko świadomość, że liceum dla dorosłych wymaga sporego wkładu własnej pracy - materiał jest taki sam jak w zwykłym LO, a zajęcia odbywają się tylko w weekendy.

• 0

#4 bossniak

bossniak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 17:24

no wlasnie, da sie to pogodzic z praca?

• 0

#5 IIIPLO

IIIPLO

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 08:58

Jak najbardziej! Zajęcia odbywają się w weekendy, ale jeśli zdarza Ci się czasem pracować w weekendy - kilka nieobecności nie stanowi problemu, trzeba jednak pamiętać żeby pilnować żeby być na koniec roku klasyfikowanym. Trzeba też trochę pouczyć się samodzielnie, tak samo jak w “zwykłym” liceum. W razie pytań - jestem do dyspozycji!

• 0

#6 chica_o

chica_o

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 122 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 21:18

Nie ma co patrzeć na wiek, tylko na to czy tata chce. W szkołach dla dorosłych uczy się wiele osób w różnym wieku. Moja koleżanka robiła takie liceum uzupełniające po zawodówce. Najlepszym uczniem był właśnie około 60-cio letni facet. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_EU Geniusz_*

Guest_EU Geniusz_*
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 20:49

moj tata skonczyl wlasnie 50 lat, ale nigdy nie zrobil matury

Już dawno pozamiatane, niech sobie da spokój, jest zdecydowanie za stary na maturę. Takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0