Co masz na paznokciach? hybrydowe inspiracje

M

majka_90

Guest
Cześć :) niedawno zaczęłam wykonywac samodzielnie hybrydy :) zaczynałam od zwyklych kolorow- najczesciej nude,czasem jakas czerwien lub bordo :) Ale chcialabym kupic cos nowego, moze bardziej szalonego ;) w pracy nie musze miec stonowanych odcieni na paznokciach i zastanawiam sie nad kolorami albo efektami- teraz sporo tego sie pojawia na rynku. Mozecie mi cos doradzic? Nie chce tez tracic pieniedzy na jakies niesprawdzone lakiery/kolory/efekty.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Zafundowałam sobie ostatnio efekt lustra na paznokciach :) I mi sie podoba :) nie wyglada ani troche tandetnie,tylko przyciaga wzrok :D jak robisz sama hybrydy to mozesz kupic sobie lakier. chyba ze wolisz isc do kosmetyczki, zeby ci zrobila na próbe. ale nie wiem czy jest sens, bo hybrydy w salonie kosztuja ok. 70 zl... a ja za swoj lakier z Em nail zaplacilam... 20 zł :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Ja kupuję głównie lakiery Semilaca, około 30 zł za lakier. Z tego, co słyszałam są problemy z czarnym i białym, nie sprawdzałam. Nie są to drogie lakiery więc polecam jak najbardziej. Efekt syrenki też polecam, wygląda pięknie. Jeśli kładę go np na czerwony lakier to połyskuje na złoto, jeśli kładę na ciemny granat to połyskuje delikatnie na niebiesko, nie na wszystkich kolorach jest efekt. Pięknie wygląda kolor 042-neonowa malina. Jako taki uzupełniający lakier śliczny jest 093- silver dust. przepieknie będzie wyglądał z nudziakami np :) i z nudziakow polecam pale peach glow! :)
 
M

majka_90

Guest
o em nail slyszalam, bo nie bede ukrywac, ze ich produkty sa w przedziale cenowym, ktory mnie interesuje :) a czy mozesz napisac jak naklada sie te pyłki? chodzi mi po glowie efekt starego złota :)
semilac jakos mnie odstrasza- naczytalam sie sporo o dziwnych uczuleniach po ich lakierach :(
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
majka_90 napisał:
o em nail slyszalam, bo nie bede ukrywac, ze ich produkty sa w przedziale cenowym, ktory mnie interesuje :) a czy mozesz napisac jak naklada sie te pyłki? chodzi mi po glowie efekt starego złota :)
semilac jakos mnie odstrasza- naczytalam sie sporo o dziwnych uczuleniach po ich lakierach :(
nakladanie jest proste, tylko musisz miec odpowiednie produkty- inaczej klapa ;) po przygotowaniu paznokci do nalozenia hybryd maluje lakierem easy 3 w 1, na to pyłek i na koniec quick finish led cleaner ( sprawdz na stronie em nail, nie jestem pewna czy dobrze nazwy napisalam). i jest cacy :) trzyma sie z 2-3 tygodnie ( potem pojawia sie odrost, wiec silą rzeczy sciagam hybrydy i klade na nowo) :)
 

Minzy

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dziewczyny w piątek robiłam sobie hybrydy z firmy Semilac u kosmetyczki 010 pink&violet Chciałabym poznać Wasz opinie? Używałyście ich? I jeszcze - czy zamawiała któraś z Was internetowo? Czy jakość ta sama jak w sklepie?
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Minzy napisał:
Dziewczyny w piątek robiłam sobie hybrydy z firmy Semilac u kosmetyczki 010 pink&violet Chciałabym poznać Wasz opinie? Używałyście ich? I jeszcze - czy zamawiała któraś z Was internetowo? Czy jakość ta sama jak w sklepie?
Wiesz co, ja slyszalam bardzo duzo o uczuleniach po tej marce. Wiec chyba powinnas dokladnie obserwowac paznokcie i sprawdzac czy nic sie z nimi nie dzieje... Te z em nail, o ktorych piszą dziewczyny wyżej są dobre nawet dla najwiekszych wrażliwców, jesli bys szukala altneratywy dla semilaca.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja zawsze szukam inspiracji w internecie. Albo na facebooku, na instgramie, albo gdzieś wyszukane przypadkiem. Czasem też pomysły biorę z głowy :) najbardziej lubię wakcyjne wzory i kolory, jest najwięcej do wyboru
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Na facebooku jest masa i grup i stron paznokciowych. zawsze z tamtad czerpie inspiracje :) a jezeli ktos nie lubi hybrydy, to na blogu gr maja fajne ispiracje na malowanie paznokci :)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
dopiero zaczynam swoja przygode z hybrydami, czekam na przesylke naklejek wodnych, stempelkow, kamyczkow i innych cudenkow z aliexpres :) doradzcie co jeszcze ciekawego moge kupic :)
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
A ja zainspirowałam sie niedawno na targach kosmetycznych w Warszawie i kupiłam efekt lustra z Em nail :) Wyglada wprost bajecznie na paznokciach i wzbudza zainteresowanie wsrod znajomych ;) Cenowo tez wypada bardzo dobrze.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
wiem, ze inspiracje hybrydowe :p Ja hybryd nie mam, ale mam pikny efekt holo, super blyszczace paznokcie, gladkie i idealnie pomalowane dzieki lakierom golden rose, Holographic Nail Color <3
 

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Cześć,

Jeżeli ktoś szuka dobrych i tanich lakierów do hybryd to ja polecam hurtownie kosmetyczną Kate Nails
(katenails.pl). Z tego co mi wiadomo to sprzedają też detalicznie. Ja zamawiam większe ilości do gabinetu.
 
Do góry