pokazywanie się nago..

rencista

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo lubie się pokazywać nago np na plaży nudystów,pozowac do aktów zwłaszcza przed kobietami itd.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wstrząsająca historia autora tematu, nadaje się do rozmów w toku albo innego talk show
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
To się nazywa ekshibicjonizm :huh:

rencista napisał:
Bardzo lubie się pokazywać nago np na plaży nudystów,pozowac do aktów zwłaszcza przed kobietami itd.
Tylko czy renciście wypada?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
może to nowy styl, wszystko co dotychczasowe zrobiło sie nudne
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Haha! Genialne hobby :D I do tego pozowanie do aktów. Może chce w ten sposób dorobić do renty? :przewraca:
 
M

MacaN

Guest
Trafiłem kiedyś na ekshibicjonistę w psycholandii :pokrecony: ( pierwszy dzień, spacer do miasta i od razu psychozboczek ). To nie był fajny widok, a rozebrany Kmicic to już w ogóle.

No, ale co kto lubi... Dopóki mnie taki nie zaczepia ( albo co gorsza moich bliskich ), to niech się pokazuje. Jedni się chwalą wielkimi bickami, a drudzy chcą się pochwalić 30 centymetrową fujarą. Niestety parszywa morda pozwala im tylko na pokazywanie się dziewczynie jedynie na ulicy...
 
W

wiki9969

Guest
U mnie po mieście ostatnio tacy latali. ;) Jeden stał na przejściu dla pieszych w godzinach szczytu, a drugi latał po osiedlu o 5 nad ranem. ;)
 
M

MacaN

Guest
Tego o 5 nad ranem można zrozumieć, może lunatykował, zdarza się. A jak spał bez gatek, to samo tak wyszło... Ja też kiedyś lunatykowałem, ale miałem pozamykane drzwi w domu ( i spałem w gaciach ) :D
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
latać gołym o 5 rano ? to nie można być normalnym. Normalny człowiek o tej porze śpi
 
Do góry