Poznajmy się bliżej

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Może są chętne osoby, aby bliżej się poznać, wymienić facebookami, od czasu do czasu porozmawiać o codzienności.
Rozpocznę i postawię pierwszy krok, aby było Wam łatwiej.

Mam na imię Ania ( o ludu jak nie cierpię tego imienia) i skończyłam filologię niemiecką. Obecnie zastanawiam się nad kursem z edytorstwa współczesnego. Pracuję na AWF w Gorzowie i mimo że to nie jest szczyt moich marzeń to lubię tę pracę. Mieszkam jak już każdy wie w Gorzowie Wlkp., gdzie niestety nie znam nikogo, z kim można się spotykać rekreacyjnie i towarzysko, ponieważ przyjechałam tutaj 4 lata temu. Ludzie są jacyś zamknięci w sobie, niechętnie nawiązują nowe znajomości i ja na tym cierpię. Mieszkam z moim narzeczonym (od niedawna użytkownikiem forum). Fascynuje mnie poezja- ciężka, głęboka i refleksyjna. Czytam książki, czasem naprawdę jakaś mnie poruszy. Jestem sentymentalna i wrażliwa (duża płaczka, bo zbyt często się wzruszam).

Mój profil na FB: https://www.facebook.com/maksymczak.a

PS. To nie są żadne intymne informacje, więc myślę, że każdego stać na taką autoprezentację.


POZDRAWIAM
 
M

MacaN

Guest
Ja swojego fb nie podam, bo i tak go znacie, ale zastrzegam sobie przyjęcie zaproszenia dopiero po kilku wiadomościach na forumowisku celem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej :D

Coś o sobie? Mam fajną, młodą klatę, ciekawe hobby i jeszcze studiuję. Sporo pracuję, lubię spędzać czas aktywnie. Lubię imprezy, ale nie mam tu na myśli klubów, tylko imprezy okolicznościowe takie, jak pokazy lotnicze, samochodowe, wypady w bunkry, nad morze, czy do parków rozrywki, itd. Lubię poznawać ludzi, ale nie lubię się ograniczać do internetu.

Imię? I tak je znacie. Hobby? Podziemia.

No, to tyle. Ciao BB)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
W sumie to FB mogę podać na PW, osobom zainteresowanym ; )

Jedni wiedzą, inni może nie, mam na imię Sebastian. Z wykształcenia jestem technikiem budownictwa i pracuję w zawodzie. Interesuję się głównie historią, ale raczej z praktycznego punktu widzenia. Lubię strzelać, chodzić tu i tam z wykrywaczem, oraz zwiedzać różne obiekty związane z drugą wojną światową. Ponadto od czasu do czasu lubię survival, uwielbiam góry, ale raczej jako miejsce do długich spacerów, niż wspinaczki. Zdecydowanie bardziej lubię noc, nie przepadam za klubami i knajpami. Jestem otwarty na ludzi, ale jestem uparty i nie mam problemu z wyrażaniem swoich poglądów ;)


Z grubsza wystarczy.
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
Podpinam się, można do mnie śmiało pisać na priv, żeby mnie lepiej poznać ;) Pozdrawiam, Nikodem.
 
Do góry