Szybki seks

D

dawid326

Guest
Ile razy w życiu i jak często zdarzyły wam się jedno nocne przygody seksualne ?

Drugie pytanie jaki był wasz najszybszy czas po którym uprawialiście seks ? (Po godzinie znajomości ? , po jednym dniu ? Tygodniu ?)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
dawid326 napisał:
Ile razy w życiu i jak często zdarzyły wam się jedno nocne przygody seksualne ? Drugie pytanie jaki był wasz najszybszy czas po którym uprawialiście seks ? (Po godzinie znajomości ? , po jednym dniu ? Tygodniu ?)
Serio? Jak zbliżenie to tylko z mężczyzną, z którym jestem w stałym związku. Żadnych skoków w bok, żadnych pozazwiązkowych przygód. Aby do czegoś doszło musiałam być zawsze z kimś mocno emocjonalnie związana, czyli być w trwałym związku.
 
D

dawid326

Guest
Delilaah napisał:
Ile razy w życiu i jak często zdarzyły wam się jedno nocne przygody seksualne ? Drugie pytanie jaki był wasz najszybszy czas po którym uprawialiście seks ? (Po godzinie znajomości ? , po jednym dniu ? Tygodniu ?)
Serio? Jak zbliżenie to tylko z mężczyzną, z którym jestem w stałym związku. Żadnych skoków w bok, żadnych pozazwiązkowych przygód. Aby do czegoś doszło musiałam być zawsze z kimś mocno emocjonalnie związana, czyli być w trwałym związku.
a za nim znalazłaś faceta ?

Forum jest anonimowe , więc nawet jak ktoś serio miał jakąś taką sytuację to nie ma co się krepować bo nikt z realnego świata się nie dowie.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Delilaah ale nikt nie mówi o wyskokach będąc w związku. :)
Mi się zdarzyło po kilku dniach, nie żałuję, fajna przygoda i tyle :D
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
dawid326 napisał:
a za nim znalazłaś faceta ?
Nie próbowałam tego zanim go poznałam.



Blanche napisał:
Delilaah ale nikt nie mówi o wyskokach będąc w związku. Mi się zdarzyło po kilku dniach, nie żałuję, fajna przygoda i tyle
Źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że gdybym straciła teraz partnera to nie chciałabym uprawiać seksu z kimkolwiek, tylko poczekałabym, aż znalazłby się kolejny, stworzyłabym na nowo związek i dopiero coś myślała. Każdy kieruje się swoimi zasadami.

Praktycznie, to taki temat już istnieje..

http://www.forumowisko.pl/topic/176354-ilu-partnerów-sexualnych-miałeś-aś/
 
D

dawid326

Guest
Mój temat jest trochę inny , bo ja pytam jednorazowe przygody szybki seks , jak szybko kto uprawiał seks po poznaniu danego partnera.
 
D

dawid326

Guest
Delilaah napisał:
Źle się wyraziłam. Chodziło mi o to, że gdybym straciła teraz partnera to nie chciałabym uprawiać seksu z kimkolwiek, tylko poczekałabym, aż znalazłby się kolejny, stworzyłabym na nowo związek i dopiero coś myślała. Każdy kieruje się swoimi zasadami.
a nie kręcą Ciebie jakieś emocje z tym związane ? zawsze jest jednak tak , że seks ze stałym partnerem to jednak często co innego niż np. jedno nocna przygoda. Mam na myśli nowe wrażenia emocje itp.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
dawid326 napisał:
a nie kręcą Ciebie jakieś emocje z tym związane ? zawsze jest jednak tak , że seks ze stałym partnerem to jednak często co innego niż np. jedno nocna przygoda. Mam na myśli nowe wrażenia emocje itp.
Nie kręcą. Jestem wierna, stała w uczuciach i żadne tam dodatkowe emocje nie są dla mnie. Marzę o domu z kochającym mężem, dziećmi i stabilizacją do końca życia.
 
D

dawid326

Guest
Delilaah napisał:
Nie kręcą. Jestem wierna, stała w uczuciach i żadne tam dodatkowe emocje nie są dla mnie. Marzę o domu z kochającym mężem, dziećmi i stabilizacją do końca życia.
I jak te plany o rodzinie wyszły w praniu ?
 
W

wiki9969

Guest
A co Cię to tak interesuje? Są to sprawy prywatne Deli i Tobie nic do Tego.


Wracając do tematu. Popieram Deli. Z całym szacunkiem, ale jeżeli dziewczyna idzie do łóżka z chłopakiem po kilku godzinach znajomości, to to oznacza, że w ogóle siebie nie szanuje.


A może Ty sam odpowiesz na swoje pytania?

W końcu na forum wypowiadamy się "anonimowo". ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja osobiście nie uznaję "przygodnego", "szybkiego" czy jak to tam kto nazywa seksu. Uważam, że seks z osobą którą się zna i do której coś się czuje jest znacznie lepszy pod każdym względem. Zarówno pod względem doznań, jak i względami psychicznymi itp.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A ja myślę że pytanie było o co innego. Podpadł wam, czy jak? :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nie :D Po prostu dostał wyczerpującą odpowiedź na pierwsze ze swoich dwóch pytań :)
 
M

MacaN

Guest
Nie wiem, ja tam nie miałbym nic przeciwko takiej przygodzie. Pierniczenie o miłości... To trochę jak z patriotyzmem w " Nikosiu Dyzmie ":

"Z przodu patriotyzm, a z tyłu goła du*a ". No, ale takie cuda pisane są chyba tylko innym ludziom :) Mi pozostaje zaliczanie dziur pod ziemią. Niektóre są nawet całkiem mokre...
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
MacaN napisał:
Mi pozostaje zaliczanie dziur pod ziemią. Niektóre są nawet całkiem mokre...
Ekhem, nie patrz tak przedmiotowo na kobiety. Nieładnie.



dawid326 napisał:
I jak te plany o rodzinie wyszły w praniu ?
wiki9969 napisał:
A co Cię to tak interesuje? Są to sprawy prywatne Deli i Tobie nic do Tego. Wracając do tematu. Popieram Deli. Z całym szacunkiem, ale jeżeli dziewczyna idzie do łóżka z chłopakiem po kilku godzinach znajomości, to to oznacza, że w ogóle siebie nie szanuje.
Masz odpowiedź na swoje pytanie Dawid. A tak by the way jestem na prostej, która niedługo doprowadzi mnie do ołtarza. Dziękuję za uwagę.
 
D

dawid326

Guest
wiki9969 napisał:
A co Cię to tak interesuje? Są to sprawy prywatne Deli i Tobie nic do Tego.


Wracając do tematu. Popieram Deli. Z całym szacunkiem, ale jeżeli dziewczyna idzie do łóżka z chłopakiem po kilku godzinach znajomości, to to oznacza, że w ogóle siebie nie szanuje.


A może Ty sam odpowiesz na swoje pytania?

W końcu na forum wypowiadamy się "anonimowo". ;)
weź się nie wtrącaj w cudze dialogi , bo to nie twoja sprawa.

Po drugie to ty nie jesteś od oceniania ludzi kto siebie szanuje a kto nie , moralność jest kwestią indywidualną.

Po trzecie to ton rozmowy przynajmniej z twojej strony nie zachęca by tobie to mówić.

Isen1822 napisał:
Ja osobiście nie uznaję "przygodnego", "szybkiego" czy jak to tam kto nazywa seksu. Uważam, że seks z osobą którą się zna i do której coś się czuje jest znacznie lepszy pod każdym względem. Zarówno pod względem doznań, jak i względami psychicznymi itp.
fajnie tyle , że temat dotyczył czegoś innego , załóż swój temat i tm o tym pisz.
Blanche napisał:
A ja myślę że pytanie było o co innego. Podpadł wam, czy jak? :D
dla nich to zbyt kontrowersyjny temat , więc się nie dziw :D
Po takich tematach poznaje się jaki kto jest otwarty oraz dojrzały.
Skoro im coś nie pasuje to by napisali , nie lubię szybkiego seksu i tego nie chce robić , a tu zaczynają się robić zabawy w pseudo umoralnianie , które mnie nie interesuje , bo i tak będę robił jak będę chciał.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
dawid326 napisał:
Ile razy w życiu


dawid326 napisał:
fajnie tyle , że temat dotyczył czegoś innego , załóż swój temat i tm o tym pisz.

Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie. Ani razu. Aż tak trudno to wydedukować ?

Napisałem i wyraziłem swoje zdanie. Na tym polega dyskusja na każdym forum. Nie każdy się tutaj będzie z Tobą zgadzał, przyzwyczaj się do tego ;) I nikt nie ma zamiaru Cię do niczego zmuszać, ja mam w nosie co i gdzie Ty robisz ;)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
dawid326 napisał:
Po takich tematach poznaje się jaki kto jest otwarty oraz dojrzały.
Serio? Wydaje mi się, że miarą dojrzałości jest jednak coś innego.

Koniec spamu, bo to zaczyna przeradzać się w studnię bez dna. Każdy kolejny post o treści innej, niż pytanie w temacie będzie usuwany, a użytkownik dostanie ode mnie ostrzeżenie za sianie niepotrzebnego zamętu.
 
Do góry