kobiety prosz o radę i wyrozumialosc. Czy ona może coś chcieć dalej ?

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
myślicie
Dziewczyna 18 lat. Zwraca uwagę na chłopaka starszego o 4 lata. Zaczyna do niego pisać i tak sobie piszą. Dochodzi do randki na której ona po godzinie odbiera telefon od kolezanki. Koleżanka jej pyta czy do niej wpadnie. a ona ze ok za pól godziny, a nastepnie po dwóch minutach mówi do faceta ze wpadnie do niej wczesniej i jak chce to może ją odrpowadzić. No i on odporwadza ją i randka się konczy. podczas pisania zrobiła nadzieję facetowi. Teraz pytanie. Mijają się na ulicy, mówią sobie nawzajem czesc. Dziewczyna może czuć się jakoś dziwnie podle ? moze jej być przykro z tego powodu ? 2 tygodnie temu znów ja widziałem. Wychodzilem z klatki z ojcem. Patrzę stoi klatkę obok z sąsiadka zadowolona od ucha do ucha. Odwrocielm wzrok. Wiem ze mnie zauważyła. Lekko patrzę na nią. Przyjęła defensywna postawe. I głowa w telefon. Ja w sumie pierwszy glowe w telefon dalem. Nim mnie zobaczyla.Trochę tak jak by się odwróciła plecami.
Ja oczywiście z ojcem stoję ustawiam mu endomonfo. A ona odwraca się i patrzy . Niby dyskretnie Ale odwróciła się i patrzyła. Widać ze się zmieszała. Byliśmy na randce rok temu. Sytauacja miała miejsce dwa tygodnie temu. Jak się mijamy na ulicy to mówię jej część zawsze odpowiada i się uśmiecha. Próbowałem też z inną dziewczyna Ale tylko jej chce. Nie mogę zapomnieć.
gdy ja widzę to pesze. Tracę pewność siebie i nie potrafi wydusic z siebie zdania .
Wczoraj idąc na silownie ponownie ją widziałem. Szła z ciotka z zakupami. Poszliśmy na zderzenie czołowe. Myślę powiem część nie będę chamem. Na to ona " heejjjj" taki uśmiech od ucha do ucha
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Fascynująca historia xD w sumie to o co chodzi? Bo chciałam pomóc ale za bardzo nie rozumiem co to za telenowela.
 
M

MacaN

Guest
Ja nawet rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego autor się po prostu nie odezwie do koleżanki.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Bo się peszy jak ją widzi. Może dziewczyna po prostu chce być miła i się uśmiecha? Nie wiem, ja jak rok temu z kimś byłam na randce i go teraz zobaczę, to też się uśmiechnę, w końcu go znam. Ale czy od razu czułabym w tym jakiś spisek czy przeznaczenie, to nie wiem. Więc ciekawi mnie co w sumie autor zamierza z sytuacją zrobić.
 
M

MacaN

Guest
Napisać posta na forum. Nie wiem no, przecież jak poprowadzi 5 minutową rozmowę, to chyba wyczuje, czy ma znów podchodzić do lądowania, czy celować w brzozę.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Po prostu nie wiem czy ona tego chce . Porozmawiać ze mną. A boję się odrzucenia
 
D

dawid326

Guest
odpowiedź oczywista skoro Ciebie olała to ma to w d*pie i przykro jej nie będzie ;p

pisałeś gdzieś ten temat już ;p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Może zwyczajnie jest miła, a może czeka żebyś przejął inicjatywę. Kobieta za Ciebie nie zdecyduje, zazwyczaj ograniczy się do delikatnych sygnałów. Musisz postawić na jedną kartę i zwyczajnie zagadać. Dla odwagi pomyśl że to zupełnie naturalne i ona pewnie też ma stresa.
Nie czaj się tyle, bo w końcu znajdzie się taki co nie będzie wiecznie odkładał decyzji.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
Wiesz ja chciałem się spotkać rok temu. Dwa razy proponowałem. I nie chciała. A ostatnio strasznie się ozywila . To heejjjjj takim tonem i uśmiechem. Nie wiem
 
D

dawid326

Guest
figo54321 napisał:
Wiesz ja chciałem się spotkać rok temu. Dwa razy proponowałem. I nie chciała. A ostatnio strasznie się ozywila . To heejjjjj takim tonem i uśmiechem. Nie wiem
Zrób odwrotnie niż zawsze zacznij ty ją olewać , zobaczysz czy jej serio zależy

a po drugie po twoim pytaniu widać po tobie brak pewności siebie i brak kobiet w twoim życiu. Zmień myślenie , nie myśl tak nad d*pami , bo to lasce ma zależeć.
Sytuacja z tą laską jak na moje trochę poryta , za bardzo o niej myślisz , do tego widać po tym wpisie , że przez rok pewnie praktycznie nie podrywałeś innych dziewczyn , bo cały czas tylko o niej myślałeś i liczyłeś , na jakiś łut szczęścia...
Ona Ciebie miała w d*pie i pewnie nawet , nie myślała o tobie w ogóle a Ty ciągle myślisz i się nad nią rozkminiasz... , zacznij przeżywać uwodzenie w realnym życiu a nie w swojej głowie lub pisząc tematy na forum.
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
No moze i jest miala. A dobra.. po co mi zawracala głowę. Mogla.chociaz przeprosić i by tak nie bolało. W.mojej glowie tworza sie różne teorie ...
 
M

MacaN

Guest
figo54321 napisał:
Mogla.chociaz przeprosić i by tak nie bolało.
comment_BdsEcAWEdAesNzdHWnBULqoHvGMJMeWB.jpg
 

figo54321

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
87
Punkty reakcji
7
wczoraj gralem na orliku z.kolegami. przyszla na plac zabaw z malymi kuzynkami tuz obok orlika. Widzialem jak nie raz sobie usiadła i patrzyla. W sumie.to rok temu czesto tam przychodzila .
Raz.nawet jak pisalismy to pisala mi.ze.widziala jak gram wtedy i wtedy. Po randce tez nawet.przyszla raz na lawke kolo boiska ale juz spotkac się nie chciala
 
Do góry