Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * - 2 głosy

Co ostatnio kupiłaś?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 plotkara257

plotkara257

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:00

Ja kupiłam nawy zegarek :D A dokładniej zamówiłam na zegarownia.pl i teraz z niecierpliwością czekam na przesyłeczkę :)

• 0

#62 adrika0

adrika0

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 13:21

Ja ostatnio kupiłam nowy zestaw do kawy i herbaty i sukienkę na bardziej oficjalne wyjścia :)

• 0

#63 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 17:03

Ja (oprócz kosmetyków w rossmanie) kupiłam sobie w tym tygodniu (tzn. zamówiłam i czekam na kuriera) szczoteczkę soniczną do zębów xiaomi :D 

• 0

#64 oaza

oaza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 12:09

Też ostatnio nakupowałam kosmetyków w Rossmanie,  :D przez te ciągłe promocje chyba zbankrutuję. A dziś przyszły moje nowe formy do pieczenia ciast, są śliczne  :zakochany: różowe. Dziś powinny też przyjść farby do tkanin  :muza: w weekend będę malować koszulkę na prezent. 

Załączony plik  formy.jpg   48,45 KB   0 Ilość pobrań

• 0

#65 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 10:45

Dzisiaj to zakupy głównie spożywka, kupiłam sobie zapas mojego ulubionego kakao decomorreno, mam w planach w weekend trochę popiec bo mamy rodzinną imprezkę a będę robić tort czekoladowy, dobre kakao musi być

• 0

#66 oaza

oaza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:58

Dziś na allegro kupiłam wałek do rolowania ciała i czekam na niego niecierpliwie. Kupiłam też klipsy i naszyjnik, co prawda do sukienki letniej ale tak tęsknię z wiosną i sukienkami, że kupuję już letnie dodatki. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 niedzwiedzica

niedzwiedzica

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 09 luty 2019 - 10:50

Duży zapas kosmetyków botame https://www.doz.pl/a...j?search=botamezaczęłam robić sama trochę kosmetyki, całkiem fajna sprawa, właśnie z botame maja dużo takich baz do robienia kosmetyków w domowym zaciszu i niezłe są tego ceny

• 0

#68 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 13:44

Duży zapas kosmetyków botame https://www.doz.pl/a...j?search=botamezaczęłam robić sama trochę kosmetyki, całkiem fajna sprawa, właśnie z botame maja dużo takich baz do robienia kosmetyków w domowym zaciszu i niezłe są tego ceny

Też ostatnio zamwiałam właśnie. Jednym z hitów na jakie trafiłam okazała się odżywka Pirolam do paznokci łamliwych. 

• 0

#69 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 23:52

Wykupiłam pół zielnika https://www.doz.pl/a...nia_Zielnik_DOZ uwielbiam te ich herbatki, fajne są owocowe, czystek, melisa, mięta i mam kilka nowych na spróbowanie. U mnie taka herbaciana rodzina :)

• 0

#70 domi12

domi12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 01 kwiecień 2019 - 12:52

Ostatnio kupiłam rolki  :zakochany:  teraz tylko muszę nauczyć się na nich jeździć  :boisie:

• 0

#71 baszka_ka

baszka_ka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 09:08

Ostatnie moje zakupy to blender kielichowy, książka kucharska i fartuszek do gotowania :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#72 oaza

oaza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 12:50

Ostatnio kupiłam rolki  :zakochany:  teraz tylko muszę nauczyć się na nich jeździć  :boisie:

Ja właśnie szykuję się do zakupu rolek albo wrotek, jeszcze się nie zdecydowałam co fajniejsze.  :D 
A ja właśnie rozpakowałam swoje internetowe zakupy: mięciutki kocyk z mojej ulubionej kolekcji w kotki oraz lusterko podświetlane z home&you  :zakochany:  oraz kubeczek i słodkości ze sklepu dr.oetkera. Uwielbiam robić zakupy przez internet.  :yahoo:

Załączone pliki

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0