Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Problem z erekcją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Vanareth

Vanareth

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 16:59

Witam.

Na wstępie prosiłbym o wyrozumiałość i pełną powagę w odpowiedziach, gdyż problem jest wstydliwy i frustrujący.

Mam 24 lata i od pół roku jestem z dziewczyną, którą kocham i czuję się z nią szczęśliwy. Odkąd jesteśmy razem uprawiamy seks niemalże codziennie i nie było w związku z tym żadnych problemów. Jednakże parę dni temu, gdy mieliśmy ochotę, to mój członek kompletnie odmówił posłuszeństwa. Czułem podniecenie i miałem ochotę na zbliżenie, ale wzwód nie nastąpił. Przestraszyłem się tego, ale ostatecznie próbowałem sobie tłumaczyć tą sytuację stresem i zmęczeniem. Następnego dnia problem się powtórzył i coraz bardziej mnie to niepokoi. Moja dziewczyna tego nie okazuje, ale ja jestem przekonany, że zaczęła myśleć, że ona mnie już nie pociąga, co jest nieprawdą. Chciałbym kochać się z moją dziewczyną, ale czuję strach na myśl o powtórce tej maksymalnie żenującej dla faceta sytuacji. Nie muszę chyba objaśniać jak bardzo się czuję tym przybity. A jeszcze bardziej dobija mnie fakt, że problem wystąpił nagle i nie wiadomo dlaczego. Co powinienem zrobić?

Pozdrawiam,

Van

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_jakzausunieto_*

Guest_jakzausunieto_*
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 20:21

1. Odpocząć od seksu na jakiś czas

2. Zrelaksować się

3. Spędzić miło czas nie tylko seks jest ważny

4. Udać się do seksuologa po poradę

5. Może to być wypalenie należy się RELAX ;)

• 0

#3 Delilaah

Delilaah

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:06

Jednakże parę dni temu, gdy mieliśmy ochotę, to mój członek kompletnie odmówił posłuszeństwa. Czułem podniecenie i miałem ochotę na zbliżenie, ale wzwód nie nastąpił. Przestraszyłem się tego, ale ostatecznie próbowałem sobie tłumaczyć tą sytuację stresem i zmęczeniem. Następnego dnia problem się powtórzył i coraz bardziej mnie to niepokoi. Moja dziewczyna tego nie okazuje, ale ja jestem przekonany, że zaczęła myśleć, że ona mnie już nie pociąga, co jest nieprawdą.

Stres jest naprawdę silnym czynnikiem, który może hamować erekcję u mężczyzn. Słyszałam także, że duża ilość kofeiny (nie tylko zawarta w kawie, ale także napojach słodzonych) może mieć skutki uboczne. A używacie prezerwatyw? Bo są pewne rodzaje, z lubrykantem, przez który mężczyźni skarżyli się kiedyś na brak erekcji. No i jeszcze jedno. W takim przypadku nie należy od razu brać się za stosunek, ale umilić sobie chwilę czymś innym, grą wstępną, nastrojową muzyką. To, że jesteś młody, nie oznacza, że musisz być zawsze w stanie gotowości. Nie przejmuj się. Jeśli problem będzie się powtarzał, polecam wykonać badania na testosteron i wizytę u rodzinnego, aby ten zaś dał Ci skierowanie do seksuologa lub urologa (i jeden i drugi bada taki problem).

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 Vanareth

Vanareth

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 07:26

Trwało to kilka dni i myślałem, że szlag mnie trafi, ale po tych paru dniach wszystko wróciło do normy. Może rzeczywiście to była kwestia zmęczenia... :) Dziękuję za pomocne odpowiedzi :)

Pozdrawiam,

Van

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0