Jaki aparat kupić do 1000 zł

VAdamV

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
70
Punkty reakcji
0
Witam. Chcę sobie kupić aparat problem w tym że nie znam się na tym i nie wiem jaki kupić zależy mi na jak największym zbliżeniu bo często rzeczy którym chce robić zdjęcia sa daleko i telefonem się nie da. Myślałem o tym tylko nie wiem czy jakość zdjęć będzie lepsza niż z telefonu http://m.ceneo.pl/36235779

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Dołączam do pytania. Do świąt chciałam kupić jakiś nowy kompakt, nic specjalnego, właśnie coś w miarę dobrego do 1000zł. Co polecacie? Sony będzie ok?
 

m_i_o_d_e_k

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2015
Posty
41
Punkty reakcji
0
zależy o jaki sony Ci chodzi bo jest tego sporo. Generalnie jako marka całkiem ok, robią dobre aparaty. Sam mam sony ale akurat lustrzankę. Na kompaktach się za bardzo nie znam.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Sama nie wiem jaki. Tak tylko rzuciłam sony bo wiem, że ludzie polecają. Jakbyście mogli poradzić jakiś konkretny model w tej cenie to byłoby super.
 

PAPR0CKI

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
28
Punkty reakcji
1
Na matrix media masz teraz jakies przeceny i jest SONY DSC-WX350 z kartą 32GB za 998zł. Myślę że się opłaca. Linka Ci nie wrzucę bo chyba się nie da ale poszukaj sobie na stronie
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
No cena mi odpowiada i fajnie że od razu jest taka konkretna karta. Zerknę sobie w takim razie. Coś jeszcze?
 
Do góry