Brudstok <<Woodstock>> 2016

A

alfabeta11

Guest
Brudstok
3777739271_1c44a090a4.jpg
Jak wiadomo impreza zbliża się wielkimi krokami. Jak wiadomo będzie miazga. Jak może nie do końca wiadomo to może być ostatni Woodstock ever.

Czy mamy tutaj fanów tej pełnej błota, brudu, muzyki i przyjaźni imprezy?
Jedziecie?
Jakieś już wytypowane koncerty?
Może inne aktywności, które warto w tym roku ogarnąć?

Otwieram dyskusję.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kiedyś jeździłem rokrocznie, spotkałem dwie osoby z forum. Festiwal fajny, ale na krótką metę. Z czasem ogólny syf oraz pijani-nieśmieszni ludzie stają się męczący.
 
A

alfabeta11

Guest
Caleb napisał:
Kiedyś jeździłem rokrocznie, spotkałem dwie osoby z forum. Festiwal fajny, ale na krótką metę. Z czasem ogólny syf oraz pijani-nieśmieszni ludzie stają się męczący.
Doskonale rozumiem Twoje odczucia. Niestety ludzie nie mają wyobraźni i zamiast się po prostu świetnie bawić to nawalą się do nieprzytomności przy okazji śmiecąc cały czas. Smutne jest to, że nie potrafią uszanować innych pod tym względem.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jak w przyszłości jeszcze będzie, to się może wybiorę. W tym roku jest z tym krucho. No i jak wszyscy mam obawy co do poziomu i kultury. Nie oczekuję wysokiej, bo to nie impreza od której się tego wymaga.
 
M

MacaN

Guest
Nie tym razem. Byłem raz na woodstocku, sądzę, że jeszcze kiedyś się wybiorę. Może za rok? Zobaczymy.
 
A

alfabeta11

Guest
TomaszTomasz napisał:
Może diabelski młyn, fotki sobie z góry porobię..
Widok jest piękny, niesamowity wręcz. Ciężko ogarnąć ogrom tego festiwalu. Ja myślę w tym roku jak starczy kasy obejrzeć sobie to wszystko z poziomu wysięgnika od bungee :p



MacaN napisał:
Może za rok? Zobaczymy.
Może za rok się nie uda. Rząd chce się pozbyć Woodstocku ;)
 
M

MacaN

Guest
alfabeta11 napisał:
Może za rok się nie uda. Rząd chce się pozbyć Woodstocku
Wiem.... Czysta głupota. Nie przepadałem za ludźmi na tym festiwalu ( ale byłem trzeźwy cały czas, to dlatego :D ), ale jest to piękny festiwal, należy go promować, nie niszczyć.
 
A

alfabeta11

Guest
MacaN napisał:
Wiem.... Czysta głupota. Nie przepadałem za ludźmi na tym festiwalu ( ale byłem trzeźwy cały czas, to dlatego ), ale jest to piękny festiwal, należy go promować, nie niszczyć.
Ludzie są jacy są niestety. Trzeba sobie dobrać tam znajomych i się ich trzymać, a nie zwracać uwagę na innych :p

Dlatego większość imprezy mam zamiar spędzić na warsztatach ASP. Postaram się wkręcić do końcowego występu na dużej scenie. Takie drobne marzenie na ostatni Wood ;)
 
A

alfabeta11

Guest
TomaszTomasz napisał:
Zastąpią go Przystankiem Jezus.
Kiedy tam przechodziłem << na Woodzie jest przystanek Jezus >> i mnie jedna zakonnica chciała na siłę do modlitwy zmusić :D
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Woodstock nie jest mi obcy, pochodzę z miejscowości, przez którą tysiące ludzi jeździ środkami PKP do Kostrzyna. Cóż mogę powiedzieć? Widząc nawalone gęby wymiotujące na podłoże wagonu, nachalne dziewczyny jarające trawkę? Uważam, że nie jest to żadna impreza, jest to po prostu zbiorówka, gdzie legalnie można wszystko. Niby są patrole, ale.. :) No właśnie. Sami czasem nie wyglądają trzeźwo. Jedyne co mogę w całym tym przedsiębiorstwie poprzeć to fakt, iż czasami uda się organizatorom zaprosić poważane osobistości, tak jak w ubiegłym bodajże roku- zespół Within Temptation. Kawał dobrej, solidnej muzyki. O zabawach w błocie, czy nagich piersiach wolę się nie wypowiadać. Brud, smród i wariactwo.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
https://www.youtube.com/watch?v=XelFZe-TZHg


https://www.youtube.com/watch?v=rto7g6HkzQ0



Tyle w temacie :D Wood at it's best. Dla każdego "coś miłego". Byłem i rzadko kiedy widziałem tylu pseudo-hipisów, narkomanów, anarchistów, krypto-sekciarzy, żuli i Bóg wie czego jeszcze w jednym miejscu. Nie potępiam tego w czambuł, bo byli tam też normalni ludzie, z którymi można było pogadać i spędzić miło czas, to oni byli solą tego zlotu. A i plusem też jest muzyka.
 
M

MacaN

Guest
Fajne, fajne. Jak byłem na woodstocku to chciałem sobie zrobić zdjęcie z takimi dziewczynami, ale mi siostra zabroniła :(
 
Do góry