Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Spacerówka - na co zwrócić uwagę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 14:29

Planuję kupić spacerówkę dla dziecka. Problem polega na tym, że nie wiem na co zwrócić uwagę podczas zakupu? I oczywiście jaka firma jest najlepsza? Mam nadzieję, że mi pomożecie, tym bardziej, że mam kilka dni na zakup. :(
  • 0

#2 Pincerka

Pincerka

^^

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2073 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:02

Miałam taką spacerówkę:

coneco-wozek-spacerowka-flash-d951_4_026

I byłam z niej zadowolona.

• 0

#3 Guest_Calibri_*

Guest_Calibri_*
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 18:56

Gdybym dzisiaj kupowała spacerówkę to na pewno przede wszystkim zwróciłabym uwagę na jej wagę, żeby była lekka i żeby po złożeniu nie zajmowała dużo miejsca. Na rynku jest bardzo dużo spacerówek spełniających te kryteria, przykładowo Yezz Air od Quinny - waży tylko 6 kg i złożony zajmuje na prawdę niewiele miejsca.

• 0

#4 Pincerka

Pincerka

^^

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2073 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:48

Jeszcze dodam, że proponowana przeze mnie spacerówka jest leciutka. Rozkłada się do końca, więc w razie czego dzidziuś może tam spikać. 

• 0

#5 grabka

grabka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 15:32

Jeżeli ktoś jeszcze będzie tu szukał porady odnośnie spacerówki, to jak mogę na milion procent polecić wózki firmy Baby Jogger, my mieliśmy model City Elite. Absolutnie fantastycznie mi się go prowadziło, był stosunkowo lekki, składany jedną ręką, no i miał cudowną zaletę w postaci miękkiego (jak hamak) siedziska :-) Moja córcia go uwielbiała, a wcześniej mieliśmy inny wózek (i to mega dobrej firmy, bo Emmaliunga) to tak się darła, że wstyd było wyjść z dzieckiem na spacer ;-) Chyba to siedzisko to jego największa zaleta, także polecam z czystym sumieniem.

• 0

#6 Magula

Magula

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 08:21

Ja kupując zwracałam uwagę na jakość wykonania. Niektóre kiepskiej jakości potrafią rozlecieć się po pół roku.  Mój wózek wytrzymał 3 lata, a potem jeszcze go sprzedałam. Najważniejsze moim zdaniem, by spacerówka była mała po złożeniu (powinna się mieścić w bagażniku auta razem z wieloma innymi rzeczami), lekka (czasem będziesz musiała ją przenieść) i wygodna dla dziecka. O tym, że solidna pisałam już na początku.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 bridgett

bridgett

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 12:16

To muszę tu pochwalić swój amelis pro, używamy go dość intensywnie już jakaś czas i nie ma śladów użytkowania, nic nie skrzypi i się nie połamało a przy zasypianiu bujanie u nas obowiązkowe :D też myślę że odsprzedam go z powodzeniem jak mała podrośnie albo zaczekam na siostrę, chociaż u niej się nie zanosi na dzidziusia :D

• 0

#8 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 21 maj 2017 - 17:31

Uważam, że warto zdecydować się na wózek wielofunkcyjny, mi moja Barletta bardzo dobrze służy. Podczas wyboru wózka zwracajcie uwagę przede wszystkim ma miękkie amortyzatory, wagę oraz dodatkowe udogodnienia typu wentylacja w gondoli, regulacja rączki, materiał wykonania. Ja mogę na przykład ściągnąć poszewkę materacyka i ją wyprać, a nie w każdy wózku jest taka możliwość. Ważne, żeby maluszkowi komfortowo się podróżowało, a nam mamom nie było zbyt ciężko. Jestem szczupłą i drobną osobą, także zależało mi na tym, żeby wózek był lekki.

• 0

#9 WyspaRodos

WyspaRodos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 22 maj 2017 - 20:41

Spacerówka jest dużo lepsza od wózka wielofdunkcyjnego, bo przede wszystkim jest zwinniejsza, lepiej się prowadzi a co najważniejsze jest bardzo lekka. Moja spacerówka recaro easylife waży mniej niż 5 kg i można ją składać jedną ręką.

• 0

#10 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 10:26

Hmm, my na razie korzystamy ze spacerowki, ktora mamy w naszym wozku 3w1- tj. Xenon z Expandera. I jest ok :) Calkiem lekka, zwrotna, siedzisko wygodne i szerokie. Ogolnie wozek dobrze sobie radzi w miescie, jest dobrze zamortyzowany, wiec jakos ciezko nam sie z nim rozstac i kupic typowa spacerowke parasolke. Moze na wiosne, jak bedą sie szykowac jakies podroze z dzieckiem  :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 Amela22

Amela22

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:36

Jeśli chodzi o spacerówkę to ja zdecydowałam się na nowość anexa air-x. Wózek wygodny, solidny, zwrotny i zgrabny- dobrze sobie radzi na każdym terenie. Na pewno fajnie jeśli wózek ma opuszczane oparcie i dobra amortyzację aby maluszkowi było wygodnie;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0