Spacerówka - na co zwrócić uwagę?

W

wiki9969

Guest
Planuję kupić spacerówkę dla dziecka. Problem polega na tym, że nie wiem na co zwrócić uwagę podczas zakupu? I oczywiście jaka firma jest najlepsza? Mam nadzieję, że mi pomożecie, tym bardziej, że mam kilka dni na zakup. :(
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Miałam taką spacerówkę:
coneco-wozek-spacerowka-flash-d951_4_0261.jpg


I byłam z niej zadowolona.
 
C

Calibri

Guest
Gdybym dzisiaj kupowała spacerówkę to na pewno przede wszystkim zwróciłabym uwagę na jej wagę, żeby była lekka i żeby po złożeniu nie zajmowała dużo miejsca. Na rynku jest bardzo dużo spacerówek spełniających te kryteria, przykładowo Yezz Air od Quinny - waży tylko 6 kg i złożony zajmuje na prawdę niewiele miejsca.
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Jeszcze dodam, że proponowana przeze mnie spacerówka jest leciutka. Rozkłada się do końca, więc w razie czego dzidziuś może tam spikać.
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Jeżeli ktoś jeszcze będzie tu szukał porady odnośnie spacerówki, to jak mogę na milion procent polecić wózki firmy Baby Jogger, my mieliśmy model City Elite. Absolutnie fantastycznie mi się go prowadziło, był stosunkowo lekki, składany jedną ręką, no i miał cudowną zaletę w postaci miękkiego (jak hamak) siedziska :) Moja córcia go uwielbiała, a wcześniej mieliśmy inny wózek (i to mega dobrej firmy, bo Emmaliunga) to tak się darła, że wstyd było wyjść z dzieckiem na spacer ;-) Chyba to siedzisko to jego największa zaleta, także polecam z czystym sumieniem.
 

Magula

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kupując zwracałam uwagę na jakość wykonania. Niektóre kiepskiej jakości potrafią rozlecieć się po pół roku. Mój wózek wytrzymał 3 lata, a potem jeszcze go sprzedałam. Najważniejsze moim zdaniem, by spacerówka była mała po złożeniu (powinna się mieścić w bagażniku auta razem z wieloma innymi rzeczami), lekka (czasem będziesz musiała ją przenieść) i wygodna dla dziecka. O tym, że solidna pisałam już na początku.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
To muszę tu pochwalić swój amelis pro, używamy go dość intensywnie już jakaś czas i nie ma śladów użytkowania, nic nie skrzypi i się nie połamało a przy zasypianiu bujanie u nas obowiązkowe :D też myślę że odsprzedam go z powodzeniem jak mała podrośnie albo zaczekam na siostrę, chociaż u niej się nie zanosi na dzidziusia :D
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Uważam, że warto zdecydować się na wózek wielofunkcyjny, mi moja [SIZE=11pt]Barletta bardzo dobrze służy. Podczas wyboru wózka zwracajcie uwagę przede wszystkim ma miękkie amortyzatory, wagę oraz dodatkowe udogodnienia typu wentylacja w gondoli, regulacja rączki, materiał wykonania. Ja mogę na przykład ściągnąć poszewkę materacyka i ją wyprać, a nie w każdy wózku jest taka możliwość. Ważne, żeby maluszkowi komfortowo się podróżowało, a nam mamom nie było zbyt ciężko. Jestem szczupłą i drobną osobą, także zależało mi na tym, żeby wózek był lekki. [/SIZE]
 

WyspaRodos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Spacerówka jest dużo lepsza od wózka wielofdunkcyjnego, bo przede wszystkim jest zwinniejsza, lepiej się prowadzi a co najważniejsze jest bardzo lekka. Moja spacerówka recaro easylife waży mniej niż 5 kg i można ją składać jedną ręką.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Hmm, my na razie korzystamy ze spacerowki, ktora mamy w naszym wozku 3w1- tj. Xenon z Expandera. I jest ok :) Calkiem lekka, zwrotna, siedzisko wygodne i szerokie. Ogolnie wozek dobrze sobie radzi w miescie, jest dobrze zamortyzowany, wiec jakos ciezko nam sie z nim rozstac i kupic typowa spacerowke parasolke. Moze na wiosne, jak bedą sie szykowac jakies podroze z dzieckiem :)
 

Amela22

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o spacerówkę to ja zdecydowałam się na nowość anexa air-x. Wózek wygodny, solidny, zwrotny i zgrabny- dobrze sobie radzi na każdym terenie. Na pewno fajnie jeśli wózek ma opuszczane oparcie i dobra amortyzację aby maluszkowi było wygodnie;)
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
żeby była zgrabna,lekka, bezpieczna, zajmowała mało miejsca, żeby się przyjemnie prowadziło , koła muszą sprawdzać się na każdej nawierzchni i nadawała się na podróże duże i małe i takie funkcje spełnia ANEX AIR X
 

Amela22

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
I tu się akurat zgadzam. Sama pomału rozglądam się za spacerówką i własnie chyba zdecyduje się na tą od anex. Testowałam ja już w sklepie i na prawdę wydaje sie solidna:)
 

fiomal

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wybierając spacerówkę każdy z nas ma swoje określone wymagania co do wózka. Mi zależało na szerokim i wygodnym siedzisku oraz dużych kołach z dobrą amortyzacją. I właśnie dlatego zdecydowałam się na Euro-cart Flex.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić spacerówkę anex air x , lekka , poręczna, wygodna dla dziecka, zwrotna , i super sprawdza się na wakacjach
 
Do góry