Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

polskie morze vs polskie góry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Avangarded

Avangarded

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 10:19

Osobiście wybieram wakacje nad Bałtykiem, gdyż zbyt długo mieszkałem nieopodal gór i zwyczajnie mi się znudziły.

• 0

#2 Ilusia

Ilusia

Gamer girl

• S Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3056 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 11:13

Często jeździłam na wakacje nad morze, ale nie znudziło mi się to. Wolę poleżeć na plaży z książką i posłuchać szumu fal, niż chodzić po górach :)

• 1

#3 Pincerka

Pincerka

^^

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2070 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:50

A ja tam wolę pochodzić po górach, leżenie i smażenie się jakoś mnie nie rajcuje. 

• 0

#4 Ilusia

Ilusia

Gamer girl

• S Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3056 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:02

Smażyć to ja się też nie lubię, ale fajnie jest poleżeć w cieniu na plaży ;) 

• 0

#5 Avangarded

Avangarded

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:20

Ja za dużo czasu spędziłem mieszkając niedaleko Karpacza i zwyczajnie mi się już góry nie podobają  :tongue:

• 0

#6 Guest_Yellow Jester_*

Guest_Yellow Jester_*
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 22:52

W górach lubię obserwować spadek wysokości, ale to morze otwiera przede mną morze możliwości.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Delilaah

Delilaah

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 367 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:33

Morze, morze, tylko morze. Jestem wodnikiem zodiaku i kocham wodę w każdej postaci. Nie potrafię chodzić po szlakach górskich, męczą mi się mięśnie nóg. Ewentualnie w grę wchodzi wyciąg na szczyt :P

• 0

#8 Avangarded

Avangarded

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 14:48

Morze, morze, tylko morze. Jestem wodnikiem zodiaku i kocham wodę w każdej postaci.

Ja również jestem wodnikiem i tak jak Ty uwielbiam wodę. Mógłbym żyć w wodzie. :tongue:  

• 0

#9 viola1308

viola1308

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 199 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 14:54

Są takie miejsca na naszej planecie, gdzie nie trzeba wybierać między górami a morzem. Można mieć  jedno i drugie jednocześnie. 

• 1

#10 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2016 - 10:19

Morze, zdecydowanie. Choć do wody nie wejdę. Nie do bałtyku :D

Użytkownik MacaN edytował ten post 09 lipiec 2016 - 10:19

• 1

#11 Zibi455

Zibi455

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 00:38

Każde miejsce jest dobre i jak się trochę zorganizuje swój wypoczynek, to wszędzie można się dobrze bawić. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w górach całymi dniami się opalać a nad morzem zaliczać szlaki turystyczne :) . Trochę chyba za bardzo jesteśmy przywiązani do stereotypów w jaki sposób spędza się czas w danym miejscu. W górach są nie tylko góry, a nad morzem nie tylko plaża i woda. Do tego wszędzie można iść na dancing, czy dyskotekę jak ktoś chce potańczyć. Jak ktoś lubi pozwiedzać, to też wszędzie znajdzie coś ciekawego do zobaczenia. Są muzea, stadniny koni, knajpki, korty tenisowe, koncerty i wiele, wiele innych opcji na ciekawe spędzenie wakacji czy urlopu. Chyba więc warto zmieniać miejsce wypoczynku, zamiast upierać się, że "ja to tylko tam"  :D . Sam bardzo lubię poznawać nowe miejsca, chociaż wiem że i wracanie do już znanych też jest miłe. Najważniejsze jest jednak, żeby oderwać się od codzienności i dobrze wspominać wakacje. Tego tez wszystkim życzę  :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 944 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 18:22

Krakowskim targiem - góry i Mazury. <3

• 0

#13 Pincerka

Pincerka

^^

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2070 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 00:29

Pływać też uwielbiam. :) I chodzić po górach :D

• 0

#14 wa_wa

wa_wa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:51

Góry bardziej mi się podobają. Nad morzem byłem kilka razy, ale tam się człowiek bardo szybko nudzi, bo ile to można leżeć bezczynnie na plaży? W górach można codziennie iść w inne miejsce, a i tak zwykle brakuje czasu, aby wszystko zwiedzić.

• 0

#15 Caraoka

Caraoka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 28 luty 2017 - 19:24

Kilka lat pod rząd jeździliśmy nad morze zarówno w Polsce jak i poza granicami. Teraz bardzo tęsknię za górami więc  stanowczo góry! :)

• 0

#16 rumble

rumble

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 06:59

Dla mnie pół na pół, z lekką przewagą na góry ostatnimi czasy, bo po prostu tam częściej jeździłem. Ale teraz jak mam małe dzieci, to z pewnością się wybiorę nad polskie morze, żeby zobaczyły nasze przepiękne plaże :)

• 0

#17 smokbazyli

smokbazyli

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:06

Ale podzielona zdania! Ja jestem za górami, morze jest spoko ale na dłuższą metę nudzi a w górach za każdym razem jest inaczej, niebo sie zmienia, pogoda sie zmienia, widoczność, szlaki sie nigdy nie kończa praktycznie a piasek na plaży wszędzie taki sam ;p

• 0

#18 felalafe

felalafe

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 maj 2017 - 14:26

Ja jestem za górami bo ilekroć byłam nad polskim morzem to zmarzłam albo zmokłam, nawet w lecie ;p w górach też ale im wybaczam :D

• 0

#19 kidnapper

kidnapper

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 24 maj 2017 - 14:29

Stanowczo opowiadam się po stronie gór. Nie lubię smażyć się na plaży, tak, wiem, nad morzem też można robić więcej. Jednak to w górach się zakochałam. Może dlatego, że trafiłam na naprawdę cudowną miejscowość wypoczynkową z fantastycznym klimatem i ludźmi. W dzień zwiedzanie zamków, spływ rzeką, wchodzenie na góry. W nocy karczemna impreza z okazjonalnymi awanturami kraj kontra kraj.  

Może mnie nie przekonuje, brak mu tego smaczku, a przede wszystkim empatii ludzi do ludzi.

A jeśli marzy mi się woda to wybieram jezioro, albo zimny strumień, a nie słoną wodę.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 tami277

tami277

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:22

Zdecydowanie góry! Od dzieciaka jeździliśmy całą rodziną w ukochane Tatry :) ostatnio wybraliśmy się w Beskidy, które gorąco polecam- znacznie spokojniej niż w Zakopanym np, no i piękna przyroda. Krynica Zdrój, Muszyna czy Piwniczna Zdrój to miasta najbardziej warte odwiedzenia. A jakbyś ktoś był chętny na fajny nocleg w Muszynie, to wybierzcie się do hotelu klimek- otoczenie gór sprzyja dobremu wypoczynkowi :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0