Avangarded

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
14
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Co byś zmienił/a w swoim życiu, gdybyś mógł/mogła cofnąć czas?

Osobiście zmieniłbym wybór szkoły, błąd, jaki popełniłem w przeszłości-zamiast technikum informatycznego wybrałbym mechanikę samochodową, ponieważ w obecnej dobie komputerów nie jest sztuką nauczyć się ich biegłej obsługi. Jeśli jest się chociaż trochę ambitnym i ma się w sobie samozaparcie, to pestka. Dzięki mechanice zapewne o wiele szybciej znalazł bym pracę i nabył należytej praktyki. Gdybym mógł cofnąć czas wybrałbym mechanikę, iż jestem typowym informatykiem "z charakteru" i robię raz, a porządnie.

Jakie jest Wasze zdanie na powyższy temat? Warto czasem pomarzyć i pofilozofować.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Myślę, że zmieniłabym kierunek studiów i samo podejście do studiowania. Za bardzo się spinałam, aby wszystko było zawsze dopracowane i perfekcyjne w każdym calu, a nie było to warte świeczki.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Teraz bym bardziej wyluzował, mniej dla innych, więcej dla siebie. Tak jak wyżej, pewne rzeczy nie były tego warte. Szkoda że człowiek uświadamia to sobie po czasie.
 
M

MacaN

Guest
Ja to bym bezczelnie wykorzystał kilka okazji, które kiedyś zaprzepaściłem, a co!

Szkoła? Na pewno nie zacząłbym studiować lotnictwa. Jestem na to za głupi, a tak przynajmniej zachowałbym pozory człowieka wszechwiedzącego. Gdzie bym poszedł? W turystykę, w tej kwestii mogę nauczać profesorów. Choć może dziennikarstwo byłoby ciekawsze? Nie ze względu na same studia, ale na znajomości, które można by było tam nawiązać.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Takich tematów było już bez liku, pierwszy z brzegu, tuż pod twoim...

ZlodziejNickow napisał:
A więc - macie wehikuł czasu. Gdzie lecicie? Co zmieniacie? Prosiłbym o odpowiedź bardziej przyziemne, dotyczące własnego życia, a nie standardowe "ukatrupić Hitlera w kołysce".
Co ja bym zrobił? Teraz, gdy wiem, co zrobiłem źle, cofnąłbym się kilka lat do tyłu, postawił rodzicom, i szedł na dzienne studia, nie zaoczne.
http://www.forumowisko.pl/topic/214835-wehikuł-czasu/

Tylko teraz nie szukaj żadnej wymówki lub ciętej riposty, przeproś grzecznie za zamieszanie i idź na grzybobranie (deszcz pada).
 

Avangarded

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
14
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Przeprasza się za świadome błędy. Za nieświadomość po głowie jeszcze nikt nie dostał.
 
M

MacaN

Guest
Avangarded napisał:
Przeprasza się za świadome błędy. Za nieświadomość po głowie jeszcze nikt nie dostał.
Zasadniczo błąd. Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.

Jednak z drugiej strony ja tam jestem zdania, że trzeba tworzyć nowe tematy, bo przez odkopywanie starych daleko nie zajedziemy.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Gdybym mógł cofnąć czas, to bym cofnął i się cieszył, że cofnąłem. Taka prawda. Jedna z dat widnieje pod moim nickiem.


Avangarded napisał:
Za nieświadomość po głowie jeszcze nikt nie dostał.
Czy aby na pewno? :eek:h: Proszę wziąć głęboki oddech.

MacaN napisał:
Jednak z drugiej strony ja tam jestem zdania, że trzeba tworzyć nowe tematy, bo przez odkopywanie starych daleko nie zajedziemy.
Sam żeś odkopał tamten po trzech latach i teraz mam z tego niezłą pożywkę. :tongue: Znów znalazł się bardzo wysoko, prawie na samej górze, naprawdę ciężko było go nie zauważyć zakładając nowy wątek.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Yellow Jester napisał:
Gdybym mógł cofnąć czas, to bym cofnął i się cieszył, że cofnąłem. Taka prawda. Jedna z dat widnieje pod moim nickiem. Avangarded, dnia 09 Lip 2016 - 22:48, napisał: Za nieświadomość po głowie jeszcze nikt nie dostał. Czy aby na pewno? Proszę wziąć głęboki oddech. MacaN, dnia 10 Lip 2016 - 07:41, napisał: Jednak z drugiej strony ja tam jestem zdania, że trzeba tworzyć nowe tematy, bo przez odkopywanie starych daleko nie zajedziemy. Sam żeś odkopał tamten po trzech latach i teraz mam z tego niezłą pożywkę. Znów znalazł się bardzo wysoko, prawie na samej górze, naprawdę ciężko było go nie zauważyć zakładając nowy wątek.
Wróćcie do tematu, bo później dziwicie się wszyscy, dlaczego moderator usuwa posty odbiegające od tematu.

Yellow, za dużo śmieszkujesz ostatnio, co zaczęło mnie lekko irytować.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Delilaah napisał:
zaczęło mnie lekko irytować.
Mnie też.


TomaszTomasz napisał:
Teraz bym bardziej wyluzował, mniej dla innych, więcej dla siebie. Tak jak wyżej, pewne rzeczy nie były tego warte. Szkoda że człowiek uświadamia to sobie po czasie.
Co racja, to racja, TomaszuTomaszu, pełna zgoda...
 

abc1000

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
2
Gdybym mógł cofnąć postarałbym się nie skrzywdzić ludzi ,którym w przeszłości zadałem jakiś ból albo byłem dla nich niemiły
 
Do góry