DBA Lewandowskiej

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Zamierzam wypróbować właśnie Diet By Ann, system diet Ani Lewandowskiej. Co sądzicie o takim podejściu? Dla takiej osoby jak ja, która niespecjalnie wie jak złożyć sobie dietę, nie interesowała się nigdy tak bardzo odżywianiem a chciałaby zdrowo prosperować jednak :)
A może ktoś z obecnych jest na tej dietce, lub miał z nią styczność??
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Czytałam u niej na fejsie o tym systemie. Mi się takie podejście do prowadzenia diety bardzo podoba, z pewnością bardziej opłacalne niż dietetyk i będzie też (paradoksalnie) bardziej indywidualne. Masz już wykupiony plan?
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Neili napisał:
Czytałam u niej na fejsie o tym systemie. Mi się takie podejście do prowadzenia diety bardzo podoba, z pewnością bardziej opłacalne niż dietetyk i będzie też (paradoksalnie) bardziej indywidualne. Masz już wykupiony plan?
Na razie mam darmową, w poniedziałek start :)
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Dziewczyny to napiszcie co i jak, gdy już sobie potestujecie ok? Nie znalazłam zbyt wiele artykułów o tej diecie, chociaż jest już trochę dyskusji. Jak się okaże, że fajnie to wchodzę w to, mi pasuje generalnie takie podejście online
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
DiabloPuszysta napisał:
Dzięki, nawet nie wiedziałam, że można
Spoko, może się od poniedziałku dołączysz?? :D
Nie no spokojnie, na razie sobie ją przejrzę dokładnie :p
heriffa napisał:
Dziewczyny to napiszcie co i jak, gdy już sobie potestujecie ok? Nie znalazłam zbyt wiele artykułów o tej diecie, chociaż jest już trochę dyskusji. Jak się okaże, że fajnie to wchodzę w to, mi pasuje generalnie takie podejście online
Anią ją całkiem niedawno wypuściła, ale możesz sobie chociażby tutaj poczytać http://fitness.wp.pl/19727,diet-by-ann
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
No to przeglądaj, przeglądaj, ale co Ci szkodzi na 3 dni spróbować. Ja z koleżanką od jutra zaczniemy, zaraz idę na zakupy. Jeśli nam się spodoba, to w środę się przedłuży.
Nie wiem jeszcze dokładnie o co chodzi z tymi poziomami, więc ustawiłam pierwszy - dobry start, myślę, że to będzie bardzo apropo :p
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Neili dzięki, ale i tak prośba do tych co są na tej diecie, lub będą, żeby potem napisać coś szerzej na ten temat. Na pewno się więcej niż ja ciekawych tematu osób znajdzie
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Cześć ponownie! Dziś rano postanowiłam przedłużyć dietę o 30 dni. Te dwa dni na diecie Ani wystarczyły żeby mnie przekonać. To coś nowego i świeżego dla mnie. Czuje się prowadzona, wszystko mam ułożone, wiem co kupić, kiedy co i jak przygotować...
Kurde... muszę jej przyznać, kupiła mnie :p
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
I co powiecie ciekawego o tej diecie? Widziałam u niej na insta, może po wakacjach spróbuję... Teraz za gorąco :p
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Papitta napisał:
I co powiecie ciekawego o tej diecie? Widziałam u niej na insta, może po wakacjach spróbuję... Teraz za gorąco :p
A co to ma do rzeczy, przecież jeść coś musisz i tak, prawda? :p
Co mogę Ci powiedzieć... Dieta jest dopasowana do każdego, ale to chyba jasne. Jest urozmaicona, jak obserwujesz Anię na ig lub fb to wiesz, że ma egzotyczne pomysły. Tutaj akurat jest wszystko dla ludzi, więc nie ma jakiś takich rzeczy trudno dostępnych (a gdyby się pokazały to sobie możesz wymienić). To trochę tak jakbyś miała w domu własnego dietetyka, tylko że Ci nie gotuje :p
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Papitta napisał:
I co powiecie ciekawego o tej diecie? Widziałam u niej na insta, może po wakacjach spróbuję... Teraz za gorąco :p
No teraz chyba najlepiej właśnie, co by się jeszcze wylaszczyć przed plażingami :p
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
czesc, gdzie tam mozna zalozyc sobie konto? bo czasem znajduje linki do artykulow ale trzeba byc zarejestrowanym a nie ma opcji rejestruj. pomozcie
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Rozwiąż quiz na stronie i będziesz mogła się zarejestrować + 3 dni diety za friko :)
 
Do góry