Studio Tatuaż Jah Love w Warszawie- opinie

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Czy robił moze ktos tam tatuaz? Zastanawiam sie czy sie na nich nie zdecydowac, ale wole sie upewnic i poczytac jakies wypowiedzi tutaj :) chodzi mi o jakosc wykonania, cena nie gra roli, ale chce zeby bylo profesjonalnie i sterylnie :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
tak, robilam u Adolfa :) sa rewelacyjni :) nie masz sie o co martwic, jesli chodzi o jakosc wykonania :) Nie wiem, jaki wzor jaki styl chcesz sobie zafundowac na skórze, ale zajrzyj na ich fan page na facebooku, tam mozesz obczaic jakie mniej wiecej prace, robią tatuzysci z tego salonu :)
 
M

michasia90

Guest
A ja bylam u nich raz- dokladnie to u michala. wyszlo mega swietnie, smieje sie, ze mam na skorze prawdziwe dzielo sztuki :D a teraz jestem zapisana do zuzi na poczatek lipca. nie musisz sie obawiac, chociaz przyznaje, ze tez mialam watpliwosci- co do tatuazu i co do efektu. ale widac, ze to co robia- robia z pasją, a tacy ludzie zawsze swietnie wykonuja swoja prace :)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
o kurcze, nie spodziewalam sie tak spoko opinii w tym wątku, dzieki za odpowiedzi :) ja planowalam isc do Maćka, jakoś jego prace najbardziej do mnie przemawiają i mysle, ze to moje klimaty :D
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
huszka napisał:
o kurcze, nie spodziewalam sie tak spoko opinii w tym wątku, dzieki za odpowiedzi :) ja planowalam isc do Maćka, jakoś jego prace najbardziej do mnie przemawiają i mysle, ze to moje klimaty :D
Tez dobry wybór :) wszystko zależy od tego jaki wzór chcesz sobie zafundowac- kazdy tatuzysta ma swoj styl i jest w czyms mistrzem. w jah love tatuzystow jest sporo, wiec mysle, ze sprostają twoim oczekiwaniom. na fan page sobie wejdz :) tam masz albumy i mozesz obczaic tak plus minus w czym kto sie specjalizuje
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jestem świeżo po dziaraniu w Jah Love :) Załapałam się na tatuaż w ich nowym studio- na Wilczej. Salon polecam, mega profesjonalizm, nowa miejscówka robi wwrażenie- przestronnie, komfortowo i jak zwykle super atmosfera. A dla osób spoza Warszawy, które chciałyby zapoznać się z ich twórczością na żywo- polecam zawitać na Poznań Tattoo Konwent!
 
Do góry