Zastrzelona podczas rozdawania autografów

Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
22-letnia Christina Grimmie, znana z występu programie "The Voice" została zastrzelona podczas rozdawania autografów po koncercie na Florydzie. Mordercą jest 27-letni Kevin James Loibl, który pojawił sięna koncercie tylko po to, żeby ją zabić. Brat Grimmie schwytał napastnika, ale ten się zastrzelił.


https://www.youtube.com/watch?v=LdI13Ze8PzM​
 
M

MacaN

Guest
Zobaczcie jak wymiar sprawiedliwości szybko tam działa. Zabójca sam sobie wymierzył karę śmierci. Bierzmy przykład, Polacy. BB)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Słyszałam kiedyś parę jej coverów, miała potencjał. Szkoda dziewczyny :( Tak to jest, kiedy każdy ma dostęp do broni...
 
Y

Yellow Jester

Guest
MacaN napisał:
Zobaczcie jak wymiar sprawiedliwości szybko tam działa. Zabójca sam sobie wymierzył karę śmierci. Bierzmy przykład, Polacy. BB)
Ciekaw jestem, czy nadal byś tak sobie dowcipkował, gdyby to ciebie zastrzelili podczas rozdawania autografów. Raczej nie.
 
M

MacaN

Guest
Yellow Jester napisał:
Ciekaw jestem, czy nadal byś tak sobie dowcipkował, gdyby to ciebie zastrzelili podczas rozdawania autografów. Raczej nie.
To mogłoby być dość trudne do zrealizowania.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jednak co jakiś czas występujące zjawisko obsesji na punkcie swego ulubieńca, jeden fan oblepia plakatami cały pokój a drugi chce mieć swego idola na własność, w skrajnym przypadku kończy się zabójstwem
 
Do góry