kamera do vloga

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
hej, chciałbym zacząć kręcić swojego vloga i szukam dobrego sprzętu do nagrywania - chodzi mi o kamerę HD, nie o telefon! ma ktoś doświadczenie i mógłby mi coś polecić?
 

dziadek70

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2015
Posty
23
Punkty reakcji
7
Najlepiej taką, która obsługiwałaby 4k - większość kamer też obsługuje 4k, więc nie powinieneś mieć problemu
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
do vlogów potrzebujesz jeszcze dobrego mikrofonu no i nieco wiedzy bo nie każdy ma świadomość że vlog powinien być jeszcze dobrze nakręcony ;)
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
astronautix napisał:
hej, chciałbym zacząć kręcić swojego vloga i szukam dobrego sprzętu do nagrywania - chodzi mi o kamerę HD, nie o telefon! ma ktoś doświadczenie i mógłby mi coś polecić?
Dobry smartfon i statyw przecież by Ci wystarczyły - nie wiem po co sobie utrudniać życie
 

indian_a

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
asi_a napisał:
hej, chciałbym zacząć kręcić swojego vloga i szukam dobrego sprzętu do nagrywania - chodzi mi o kamerę HD, nie o telefon! ma ktoś doświadczenie i mógłby mi coś polecić?
Dobry smartfon i statyw przecież by Ci wystarczyły - nie wiem po co sobie utrudniać życie
no ja tam sobie kręce filmiki na smartfonie i dobrze to wygląda :ninja:
 

dziadek70

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2015
Posty
23
Punkty reakcji
7
Wszystko zależy od tego jaki masz telefon - według mnie dobra kamera sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż najlepszy chociażby telefon z prostego powodu - wszelkie technologie są bardziej zaawansowane przez co jakościowo jest o wiele lepiej i jest mniej szumów
 

damiat

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Kiedyś to było fajnie - nagrywało się filmy, później puszczało się na VHSie, epoka cyfrowa zniszczyła wszystko :( niedawno ze swoją dziewczyną patrzyliśmy na filmy kręcone przez jej tatę jak była mała. szkoda, że i my, i nasze dzieci tego już nie doświadczą, chyba że będzie jakaś faza na retro sprzęty
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Polecam Canony. Sama mam aparat i kamerę tej firmy i naprawdę, nie ma lipy. Oczywiście najlepiej szukać takiej z funkcją autofocus.
 

Karmya

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Delilaah napisał:
Polecam Canony. Sama mam aparat i kamerę tej firmy i naprawdę, nie ma lipy. Oczywiście najlepiej szukać takiej z funkcją autofocus.
podbijam - canony bardzo dobre kamery i aparaty, podobnie jak nikon i sony
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
Już nie trzeba - chyba znalazłem odpowiednią Sony FDR-X1000. Temat można zamknąć ;)
 
Do góry