gosiuleczka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś specyfiki, zioła na to żeby zahamować apetyt ? albo inne jakieś sprawdzone sposoby, jestem od 2 tygodni na diecie i to jest mój największy problem żeby zahamować nadmierny apetyt
 

madzielka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
jedz dużo owoców i warzyw, pije wodę mineralną przynajmniej 1,5 l dziennie
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Musisz się uporać sama z apetytem. Nic nie pomoże. W lodówce tylko światełko. Zakupy na jeden dzień. Woda jak najbardziej pomaga. Jedz 5 posiłków, Regularnie. Lżejsza o 14 kg . Pozdrawiam. P.S Teraz walczę o wagę ( niższą ) na siłowni. Polecam
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Herbata czerwona pomaga, zielona zresztą też lub wręcz yerba
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Czytałam, że ocet jabłkowy bardzo pomaga. Zioło to nie jest, ale może warto spróbować... Tylko jakoś się tak nie mogę przemóc :/
 

kokoszka

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
38
Punkty reakcji
1
gosiuleczka napisał:
Znacie jakieś specyfiki, zioła na to żeby zahamować apetyt ? albo inne jakieś sprawdzone sposoby, jestem od 2 tygodni na diecie i to jest mój największy problem żeby zahamować nadmierny apetyt
Przede wszystkim warzywka
 

Kamila Sobieska

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja piję sobie raz dziennie len mielony. Na początku smakuje ohydnie, ale można się szybko przyzwyczaić :)
 

martorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
19
Punkty reakcji
2
DiabloPuszysta napisał:
Czytałam, że ocet jabłkowy bardzo pomaga. Zioło to nie jest, ale może warto spróbować... Tylko jakoś się tak nie mogę przemóc :/
Podobno jest dobry na odchudzanie, ale ja też nie jestem w stanie tego pić.. niestety za blisko zapachu wymiocin :p
Pamiętam że kiedyś był szał na jakieś suplementy z chromem, który ma właśnie apetyt hamować
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Jedz wolniej, bo sygnał z żołądka do mózgu o tym, że jest syty idzie z bardzo dużym opóźnieniem. Jedz mniejsze porcje, ale częściej. No i pij dużo wody. Z suplementów diety do głowy przychodzi mi tylko humavit, suplement z wyciągiem z garcinii kambodżańskiej (Garcinia kambodżańska przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, pomaga utrzymać kontrolę masy ciała, prawidłowy poziom glukozy i tłuszczów we krwi. Tłumi uczucie głodu, ogranicza łaknienie i apetyt na słodycze - info ze strony producenta). No i życzę wytrwałości, będzie coraz lepiej, a sylwetka zrekompensuje te poświęcenia!:)
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Chrom pozwala zwalczyć ochotę na słodkie, a błonnik też sprawia, że mniej się chce jeść. Także od siebie mogę Ci polecić do spróbowania colon slim, bo ma i to i to i inne składniki w składzie. Mnie bardzo pomógł w odchudzaniu. Codziennie sobie dodaję do owsianki albo czegoś co robię akurat na śniadanie. I szybciej się najadam, a ochota na czekoladę zminimalizowana. Dostaniesz bez problemu w aptece.
 

lidkabaczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja kiedyś piłam miętę, jak już miałam dość tej ilości wody, to jak piłam zaparzoną miętę ostudzoną, albo wodę ze świeżą miętą.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
lidkabaczek napisał:
ja kiedyś piłam miętę, jak już miałam dość tej ilości wody, to jak piłam zaparzoną miętę ostudzoną, albo wodę ze świeżą miętą.
Też lubię pić miętę, ale żeby hamowała apetyt nie zauważyłam :p
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Generalnie by jeść mniej nie trzeba jakimikolwiek produktami hamować apetytu. Wystarczy przyzwyczaić organizm do rozsądnych dawek jedzenia i do regularnego odżywiania się. Pomóc w tym może catering Wygodna Dieta. Jest bardzo wygodny w codziennym stosowaniu. Sprawdza się u osób chcących pozbyć się nieco kilogramów, ale i tych, którym zależy przede wszystkim na utrzymaniu wagi. ;)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy zdrowo jest hamować apetyt... Najważniejsze raczej to jeść z głową :) Mi bardzo w tym pomaga korzystanie z cateringu dietetycznego. Sama stawiam na firmę Diet4U, dzięki ich diecie udało mi się zgubić kilka zbędnych kilogramów..
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Najtrudniejszy do pokonania jest pierwszy okres. Później żołądek przyzwyczaja się do regularnego odżywiania i mniejszych dawek jedzenia. Nie będzie tak mocno domagał się pożywienia. Picie wody i zajęcie czymś ciekawym głowy, by ciągle nie myśleć o głodzie, też pomaga.
 

dluor

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam Ci Szczodraka Krokoszowaty lub Różeńca Górskiego. Oprócz hamowania apetytu, poprawiają działanie organizmu. Redukują zmęczenie organizmu i pomagają w walce organizmowi w sytuacjach stresogennych.
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
A po co hamować apetyt? Wydaje mi się, że lepiej i zdrowiej jest się po prostu odpowiednio odżywiać. Ja zamawiam dietę pudełkową w Wygodnej Diecie i bardzo sobie chwalę.
 

elusia617

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kofeina ok. a co z osobami chorymi psychicznie ? co dla nich na zahamowanie apetytu?
 
Do góry