Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Prezent na komunię

komunia prezent prezent na komunię

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Kruczy_*

Guest_Kruczy_*
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 11:06

Za dwa tygodnie idę na komunię do swojej kuzynki. Intensywnie myślę nad prezentem, ale coś ciężko mi idzie. Jeśli nic nie wymyślę to wtedy dam po prostu kasę i chyba rodzice będą najlepiej wiedzieli co kupić małej. Wczoraj natknąłem się w necie na takie pamiątkowe kryształy, które się daje na komunie. Myślicie, że mógłbym dać taki kryształ, do tego kopertę i będzie spoko?  

• 0

#2 KarolaZ

KarolaZ

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 10 maj 2016 - 13:48

poka ten kryształ, bo nie wiem jak to wygląda.

a co do kasy to myślę, że sporo osób daje teraz właśnie taki „prezent” i uważam, że jest to ok. może dziecko sobie na coś zbiera, na laptopa czy rower... wtedy taka kasa będzie najlepszym rozwiązaniem.

• 0

#3 andrzejbb

andrzejbb

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 10 maj 2016 - 14:18

Kryształy... brzmi ciekawie, ale pierwsze słyszę :) Można dać pieniądze, często też dzieci dostają dużo elektroniki i czy to dobrze, czy źle...? Trudno ocenić, na pewno trzeba to wyważyć. Chociaż np. taka opcja jak porcelana dla dzieci też jest jakąś opcją, fajnie dostać zróżnicowane prezenty :)

• 0

#4 Guest_Kruczy_*

Guest_Kruczy_*
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 14:08

No właśnie też mam takie zdanie o tej kasie. Uważam, że np. chrzestny fajnie jak już daje jakiś prezent a nie samą kasę, ale ja jako gość, to chyba będzie to ok.

• 0

#5 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 21:18

Dzieciaki nawet licza na te pieniądze, więc koperta jest napraawde dobrym rozwiązaniem. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 sandrakowalczyk

sandrakowalczyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:51

słuchajcie, a w jakiej formie zdarza wam się przekazywać zdjęcia właśnie np komunijne gościom?? mamy trochę zdjęć z komunii syna i chciałam je jako pamiątkę podarować rodzince.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 16:11
usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komunia, prezent, prezent na komunię

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0