Call of Duty: Infinite Warfare

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Co sądzicie o nadchodzącej części CoDa? Opublikowany niedawno trailer spotkał się z negatywnymi opiniami.

https://www.youtube.com/watch?v=EeF3UTkCoxY

Nie wiem, czy to dobry pomysł, żeby fabuła rozgrywała się aż tak daleko w przyszłości. Nie sądzę, żeby to się sprawdziło. Już sam opis w ogóle mnie nie zachęca do sięgnięcia po tytuł - kraje na Ziemi utworzyły sojusz i wyruszają na podbój układu słonecznego, a w międzyczasie rozpoczyna się wojna pomiędzy przeciwnikami i zwolennikami tego sojuszu. :niepewny:
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Dlatego sądzę, że nadchodzący Battlefield zmiecie CoDa. Strzał w dziesiątkę ze strony EA aby powrócić do czasów I Wojny Światowej, podczas gdy tu znowu mamy akcję oderwaną od realiów.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dokładnie, nowy Battlefield zapowiada się o wiele lepiej. Chyba jednak wolę klimat I WŚ, niż jakieś walki w kosmosie - chociaż i to może być nawet ciekawe, jeśli odpowiednio dobrze zrobi się grę pod względem fabularnym i klimatycznym, czego tutaj może jednak zabraknąć.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Jakby było o wojnie to by było, że odgrzewany kotlet, coś nowego też źle. Nie dogodzi człowiekowi. Nie gram w takie gry, a które to grałem to w mohy i blacka z ps2 i cod 4 na x360, a tak jak inne włączyłem to uważam, że dno kompletne. Fabuła w COD? Nie ma czegoś takiego, ta gra nastawiona jest na multiplayer. Z tego co słyszałem to tyle tej fabuły w codach co w obcym przez ten czas nie spotkałem obcego :D Myślę, że każdy narzeka, a przyjdzie co do czego to i tak ludzie będą grać.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
mesajah napisał:
ta gra nastawiona jest na multiplayer
Ano jest, ale zazwyczaj single był ciekawy, dobrze zrobiony, dynamiczny.
Będą grać, bo to w końcu seria CoD... Zobaczymy tylko, jakie będzie miał ostatecznie opinie i oceny...
 
Do góry