Ulubiona wasza komedia.

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Hej moja jedna z najlepszych obejrzanych komedii to ta :
Poszukiwany poszukiwana.

https://youtu.be/hB05wGThv6o


A Wasza jaka jest najlepsza podajcie tytuł....... :)
 
K

kate2

Guest
Filmy w których grał Louis de Fines oraz Jaś Fasola. Lubię też serial z cyklu; ,, Co ludzie powiedzą'' bo dość wyraziście pokazuje ludzkie cechy :)


https://www.youtube.com/watch?v=DidtoowD5q8
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dyktator z 2012 roku. Oceniłem go na 9 bo film zawierał rzeczy ohydne i bardzo dziwna scena z porodem w
sklepie.
Serial Komediowy Jak poznałem waszą matkę bardzo dobry serial komediowy
i dostał by 10 ale tym filmie prowadzili gejowską agitację bo brat barney stinsona jest czarny i
jest gejem i dodali go sposób sztuczny by kreować że te pary tworzą rodziny i mają dzieci .
A ostatni odcinek był beznadziejny a ostatni sezon na początku jest dobry a później poziom spada.
Rodzina Zastępca , Rodzina Zastępcza Plus , Daleko od noszy 1 i 2 , Szpital na Peryferiach ,
1000 złych uczynków , Władcy Much , Świat Według Kiepskich.
Blok Ekipa .
South Park bardzo dobry serial komediowy ale nie które odcinki są zbyt ohydne a Cartman
zwraca się zbyt wulgarnie do matki oceniłem go na 8.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Trylogia cornetto (w szczególności Hot fuzz), komedie Allena (Annie Hall czy Love and death), Airplane!, Borat też dawał radę, This is spinal tap, Groundhog day, Snatch i Lock stock and two smoking barrels.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
fajny tez był serial Hotel Zacisze
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hot Fuzz, Johnny English, Kac Vegas, Poznaj moich rodziców, Borat, Poszukiwany, poszukiwana. Jeśli chodzi o seriale, to na pewno Różowe lata 70, Teoria wielkiego podrywu, Przyjaciele.

Bianka napisał:
Daleko od noszy
Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich seriali komediowych. Świetna rola Pawła Wawrzeckiego :D
A wg mnie niektóre odcinki są dobre, ale ogólnie raczej średni serial. :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Bianka napisał:
Daleko od noszy
Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich seriali komediowych. Świetna rola Pawła Wawrzeckiego :D
Dobrze zagrał swoją role .
Dobrze zagrał też aktor który grał Dyrektora Szpitala i siostra Basen.
Siostra Basen ma najlepsze cycaty z tego serialu.
Najlepszą role swojego życia zagrała Anna Przybylska i tego serialu każdy ją zapamięta .
Blok Ekipa jedyny serial z YouTube który dostał się do telewizji a normalnie jest odwrotnie.
Reggae rabbits bardzo dobry serial komediowy i trudno uwierzyć że głos podkłada jeden aktor.
Kartony i warto je obejrzeć a szczególnie warto obejrzeć Pod gradobiciem pytań , Generał Italia , Kapitan Bomba i Piesek Leszek .
Konia Rafała .
Trzeba unikać Człowieka Biegunki bo jest bardzo prymitywny i obrzydliwy.
Parodia filmów o superbohaterach Kleszcz .
Kac Vegas bardzo dobra komedia . Pierwszą część oceniłem na 10 . Drugą część dostała by 10 ale tej części pojawiła bardzo ohydny fragment . Pojawia się kobieta z penisem. Na szczęście szybko zasłoniłem oczy by nie oglądać tego fragmentu bo był tak obrzydliwy . Dałem 8 . Trzecia część oceniłem na 7 . Powtórka pierwszej części i brak pomysłu.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
pan k napisał:
Najlepszą role swojego życia zagrała Anna Przybylska i tego serialu każdy ją zapamięta .
myślałem że ze złotopolskich. Nie oszukujmy się - nie była to zbyt ambitna rola (jak i cały serial)

Z seriali komediowych - 30rock, parks & rec, scrubs, community, that's 70s show, himym. Nigdy nie mogłem za to przekonać się do Przyjaciół
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
TomaszTomasz napisał:
to nie jest serial komediowy, tylko prawdziwe życie
Dlatego jest dobry, bo autentyczny :D Absurdy z życia wzięte. Jasne, że nie wszystkich muszą bawić, zwłaszcza gdy ktoś przeżył je na własnej skórze. Polska służba zdrowia widziana oczami pacjenta.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Jeszcze dobrą komedią była dla mnie głupi i głupszy pisze była bo widziałam ją setki razy i mi się znudziła ale za pierwszym razem to się pośmiałam oglądając ją. :D
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Do dobrych filmów komediowych mogę jeszcze dorzucić Nic do stracenia z Timem Robbins'em i Dzień Świstaka z Murray'em. Lubię tych dwóch aktorów i podoba mi się większość filmów z nimi. Poza tym lubię i często wracam do Pościgu z Charlie Sheen'em, fajna historia, niezła akcja :) Ostatnio dałam się przekonać do Gangu Dzikich Wieprzy ale głównie ze względu na Raya Liottę, sam film jakiś taki średniawy.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
13 posterunek , Świat według Kiepskich , Różowe lata 70 , Dwóch i pół , Jeden gniewny Charlie .

Różowe lata 70 - bardzo dobry serial komediowy ale powinni bardziej dopracować fabule i ten serial
sposób patologiczny promuje narkomanie bo postacie często narkotyzują się piwniczy a potem po naćpaniu
zachowują się normalnie.
Jak poznałem waszą matkę ocenę obniżyłem też przez ukrytą promocję narkotyków .
Nazwa narkotyki nie pada i używają nazwę kanapka .

Futurama serial i filmy . Szczególnie dla robota który występuje tym filmie i serialu warto go obejrzeć .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Monty Pyton i święty Grall
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Jak rozpętałem 2 wojnę światową śmiałam się na niej aż mnie boki bolały ze śmiechu...... :D
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czarna przegrywa czerwona wygrywa, każdy szczęściu dopomoże każdy dziś coś wygrać może
 
Do góry