Śmierć Prince'a - koniec pewnej epoki.

W

wiki9969

Guest
Wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Prince'a, artysty który tworzył utwory nie ograniczając się do jednego muzycznego gatunku.Stał się legendą za życia i inspiracją dla wielu młodych artystów. Niestety, jego nagła śmierć zakończyła pewną epokę w muzyce, a on sam odszedł nie mając godnego naśladowcy. Świat muzyki jest pogrążony w żałobie, a fani zastanawiają się nad tym co się stało, że on tak nagle odszedł? Pewnie jeszcze niejednokrotnie o nim usłyszymy, a na jaw wyjdą utwory, które powstały, ale z pewnych powodów nie wyszły poza studio muzyczne. Jednak pośmiertna kariera to już nie to samo co za życia... :(
 
T

TomaszTomasz

Guest
wiki9969 napisał:
Pewnie jeszcze niejednokrotnie o nim usłyszymy, a na jaw wyjdą utwory, które powstały, ale z pewnych powodów nie wyszły poza studio muzyczne. Jednak pośmiertna kariera to już nie to samo co za życia...
Biznes jest biznes, musi się kręcić. Zawsze rozwala mnie to jak idzie do ziemi jakiś artysta to wtedy okazuje się nagle, że wszyscy go kochali, szanowali, doceniali i takie inne tam bla bla... Teraz okazuje sie że wszyscy kochali Princa a w radiu znowu będą pojawiać się jego utwory.
 
M

MacaN

Guest
Nie wiem, czy jestem jakimś totalnym ignorantem, ale ja nie mam pojęcia, kim on był i co śpiewał.

No dobra, wyszukałem, sprawdziłem, całkiem fajnie śpiewał no i tyle. Nie mam zamiaru śledzić jego kariery, ani tej za życia, ani pośmiertnej. A tak z ręką na sercu - ilu z Was ją śledziło?
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Fanem nie byłem, w dyskografię się nie zagłębiałem, nie przypadł mi też do gustu jego sceniczny wygląd. Ale bądź co bądź znany był i miał wpływ na świat muzyczny
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
wiki9969 napisał:
Niestety, jego nagła śmierć zakończyła pewną epokę w muzyce,
Jaka to epoka się zakończyła, możesz coś więcej na ten temat napisać ?
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Nigdy nie byłem wielkim fanem, ale ocśw tym jest, że legendy jak Prince , Jackson, Whitney Houston odchodzą i nie wiem czy są godni nastepcy.
 
T

TomaszTomasz

Guest
KrólJulian napisał:
ale ocśw tym jest, że legendy jak Prince , Jackson, Whitney Houston odchodzą i nie wiem czy są godni nastepcy.
No fakt, przecież trzeba mieć jednak zdrowie do ćpania i wódy, nie mówiąc już o forsie.
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Bardzo żałuję że nie mogłam zobaczyć Księcia na żywo :-(. Niezwykle szanowałam go za oryginalność, charyzmę no i oczywiście głos. W ogóle zeszły był okropny tyle w nim straciliśmy świetnych artystów :-(
 
Do góry