Odzyskiwanie danych z telefonu

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Cześć
Chciałbym zorientować się w kwestii odzyskiwania danych z telefonu. Może pokrótce opowiem w czym rzecz. Chodzi o to, że telefon wpadł mi do wody i przestał działać. Wysuszyłem go i próbowałem włączyć, ale niestety nic z tego. Ojciec mówił, że nie powinienem był tak robić i prawdopodobnie już go nie uruchomię. No minął miesiąc i telefon dalej nie ruszył, a przydałoby mi się kilka danych odzyskać z niego.
Próbowałem jakimiś programami, które polecił mi znajomy. Ale nic z tego nie wyszło.
Macie na to jakieś sposoby aby odzyskać jakieś dane z niego jeszcze?
 
K

Kruczy

Guest
Najlepiej oddaj go jakiemuś fachowcowi. Jeżeli nie masz jakiegoś znajomego, który się tym zajmuje. Przekaż to jakiejś firmie, która się tym zajmuje profesjonalnie. Poszukaj w internecie.
O ja na przykład szukałem pomocy kiedyś w nieco innej sprawie i znalazłem firmę nazywającą się spyshop i wiem że oni zajmują się odzyskiwaniem danych. Sprawdź sobie na ich stronce.
 
A

alfabeta11

Guest
Jeśli chodzi o rzeczy typu kontakty to pewnie dostawca systemu (google, jabłuszko albo ms) ma na pewno Twoje dane i możesz je sobie po prostu pobrać. Jeśli chodzi o zdjęcia to niekiedy też ich kopie są robione w chmurze więc kto wie, może gdzieś je masz i nie musisz nawet bawić się z telefonem ;)
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
A ja bym od razu waliła do serwisów zajmujących się tym profesjonalnie, chociażby ten spyshop. Albo tak jak wyżej dostawca systemu. Jakiś znajomy albo „naprawiacz Pan Józek” tylko spierdzieli robotę i już swoich danych nie odzyskasz.
 
E

elzbieta87

Guest
KarolaZ napisał:
A ja bym od razu waliła do serwisów zajmujących się tym profesjonalnie, chociażby ten spyshop.

Dokładnie tak samo uważam. Jeśli zależy Ci na odzyskaniu danych, nie zależnie co by to miało być, to warto jednak znaleźć jakiś profesjonalny serwis zajmujący się tego typu usługami.


tsenre napisał:
A czy orientujecie się w cennikach tego typu usług?
Najlepiej będzie dla Ciebie jak sprawdzisz sobie na ich stronie internetowej. Tam na bank jest wszystko rozpisane i podane do wglądu.
 
Do góry