Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Przeprowadzka i transport w Łodzi

przeprowadzka przeprowadzka łódź firma do przeprowadzki łódź

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 tsenre

tsenre

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 13:21

Szukam firmy z Łodzi która pomoże mi się przeprowadzić z jednego mieszkania do drugiego. Tyle tylko, że nie chodzi mi o sam transport. Zależy mi na znalezieniu firmy, która, że tak powiem przeprowadzi się za mnie :tongue:  Od załatwienia pudeł i kartonów, pakowanie tego całego majdanu, po transport do nowego miejsca. Mieliście z takimi firmami do czynienia? Cena nie jest aż tak bardzo istotna. Zależy mi na solidności i rzetelności firmy. 

• 0

#2 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 16:09

a to w ogóle można znaleźć firmę, która pakuje się za Ciebie? i jeszcze załatwia wszystkie pudła, kartony i zabezpieczenia? szczerze mówiąc, myślałem, że takie firmy zajmują się tylko i wyłącznie transportem, ze starego miejsca zamieszkania do nowego.

• 0

#3 Guest_Kruczy_*

Guest_Kruczy_*
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 15:46

Moogle, oczywiście takie firmy zajmujące się tylko transportem też są. Ale bez problemu można również znaleźć firmy, które przeprowadzkami zajmują się kompleksowo. Ja co prawda przy swojej przeprowadzce korzystałem z firmy, którą polecił mi brat, a jemu wcześniej kumpel  :) 

Ale tak to już jest, że jak się trafi na kogoś dobrego, to potem wieść się niesie..  :D 

Wpisz sobie w wyszukiwarce firma Złotnicki to na bank znajdziesz.

• 0

#4 tsenre

tsenre

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 12:36

Dzięki za namiary, wieczorem ich poszukam i poczytam więcej na ich temat. A możesz napisać coś więcej jak to u Ciebie wszystko przebiegało?

• 0

#5 Guest_Kruczy_*

Guest_Kruczy_*
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 15:25

tzn już po wyborze firmy, przyszedł do mnie konsultant, który rozeznał się w temacie i ustalił ile potrzebuję kartonów do pakowania oraz jakiś innych zabezpieczeń (zwłaszcza mebli).

Potem wiadomo, ogarniałem i segregowałem cały ten majdan :wink: 

Potem firma zjawiła się w umówionym terminie i zajęli się paczkami, oznakowaniem gdzie szkło, na co trzeba uważać itd. Zrobili demontaż mebli, zabezpieczyli, wpakowali wszystko do auta i jechaliśmy na nowe miejsce. Tam zajmowali się rozpakowywaniem, montażem i ustawianiem mebli itd.

Na koniec ekipa ładnie po sobie posprzątała, no i to było na tyle :wink:  Jak dla mnie to było ogromne ułatwienie, że nie musiałem sam tego wszystkiego ogarniać. 

• 0

#6 Jacek23

Jacek23

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 12:54

W temacie tej firmy do przeprowadzek o której piszecie znalazłem jeszcze taką informację o jakiś rabatach przy rejestracji. Ale to już by się trzeba dokładniej wczytać.

Ja planuję przeprowadzkę dopiero w wakacje, ale powoli zaczynam o tym już myśleć.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 31 marzec 2016 - 14:37
usunięto link

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 polinea

polinea

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 12:14

Odezwij się do firmy Japa&Co i przynajmniej całą przeprowadzkę będziesz mieć z głowy. Dużo kasy nie biorą, a znają się na rzeczy i wszystko sprawnie załatwią. No i życzę powodzenia w nowym miejscu zamieszkania ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przeprowadzka, przeprowadzka łódź, firma do przeprowadzki łódź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0