Przeprowadzka i transport w Łodzi

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Szukam firmy z Łodzi która pomoże mi się przeprowadzić z jednego mieszkania do drugiego. Tyle tylko, że nie chodzi mi o sam transport. Zależy mi na znalezieniu firmy, która, że tak powiem przeprowadzi się za mnie :tongue: Od załatwienia pudeł i kartonów, pakowanie tego całego majdanu, po transport do nowego miejsca. Mieliście z takimi firmami do czynienia? Cena nie jest aż tak bardzo istotna. Zależy mi na solidności i rzetelności firmy.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
a to w ogóle można znaleźć firmę, która pakuje się za Ciebie? i jeszcze załatwia wszystkie pudła, kartony i zabezpieczenia? szczerze mówiąc, myślałem, że takie firmy zajmują się tylko i wyłącznie transportem, ze starego miejsca zamieszkania do nowego.
 
K

Kruczy

Guest
Moogle, oczywiście takie firmy zajmujące się tylko transportem też są. Ale bez problemu można również znaleźć firmy, które przeprowadzkami zajmują się kompleksowo. Ja co prawda przy swojej przeprowadzce korzystałem z firmy, którą polecił mi brat, a jemu wcześniej kumpel :)
Ale tak to już jest, że jak się trafi na kogoś dobrego, to potem wieść się niesie.. :D
Wpisz sobie w wyszukiwarce firma Złotnicki to na bank znajdziesz.
 

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dzięki za namiary, wieczorem ich poszukam i poczytam więcej na ich temat. A możesz napisać coś więcej jak to u Ciebie wszystko przebiegało?
 
K

Kruczy

Guest
tzn już po wyborze firmy, przyszedł do mnie konsultant, który rozeznał się w temacie i ustalił ile potrzebuję kartonów do pakowania oraz jakiś innych zabezpieczeń (zwłaszcza mebli).
Potem wiadomo, ogarniałem i segregowałem cały ten majdan :wink:
Potem firma zjawiła się w umówionym terminie i zajęli się paczkami, oznakowaniem gdzie szkło, na co trzeba uważać itd. Zrobili demontaż mebli, zabezpieczyli, wpakowali wszystko do auta i jechaliśmy na nowe miejsce. Tam zajmowali się rozpakowywaniem, montażem i ustawianiem mebli itd.
Na koniec ekipa ładnie po sobie posprzątała, no i to było na tyle :wink: Jak dla mnie to było ogromne ułatwienie, że nie musiałem sam tego wszystkiego ogarniać.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
W temacie tej firmy do przeprowadzek o której piszecie znalazłem jeszcze taką informację o jakiś rabatach przy rejestracji. Ale to już by się trzeba dokładniej wczytać.
Ja planuję przeprowadzkę dopiero w wakacje, ale powoli zaczynam o tym już myśleć.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Odezwij się do firmy Japa&Co i przynajmniej całą przeprowadzkę będziesz mieć z głowy. Dużo kasy nie biorą, a znają się na rzeczy i wszystko sprawnie załatwią. No i życzę powodzenia w nowym miejscu zamieszkania ;)
 
Do góry