Lumpeksy

Tymek808

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
No ja akurat dosyć często ale wiem że nadal sporo kumpli uważa to za obciach ;-)
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Nie, ale mój kolega - mniejszy gabarytowo - tak. Udaje mu się znaleźć na prawdę ciekawe rzeczy, ale to chyba dzięki temu właśnie że takie rzeczy częściej zostają.
 

Krystian_89

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
16
Punkty reakcji
2
Ja czasem wpadnę i coś kupię. Jednak w tych sieciówkach też czasem przesadzają np. z ceną za zwykły t-shirt.
 

ukasz Rakowicz

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kupuję tam regularnie. Duży wybór, tanio i można mieć rzecz inna niż wszyscy, także jak dla mnie bardzo warto.
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Bardzo dobry lumpeks jest na Świętokrzyskiej, między Aioli a stacją metra Świętokrzyska
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
jak mam czas to wpadam do jednego, czasem udaje sie wyhaczyć coś ciekawego np. kurtkę wełnianą czy torbę ze skóry w dobrej cenie
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Kilka lat temu kupowałem, można było czasem upolować coś fajnego. Ale później towar był coraz gorszy i coraz więcej ludzi zaczęło chodzić po lumpeksach..
 

dariuszek

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja kupuje. To nie jest żaden wstyd. Wolę iść w dzień dostawy i sobie wybrać ciuchy w dobrym stanie. Chodzę także w najtańszy dzień, ponieważ często ludzie coś przerzucają i można znaleźć świetne rzeczy.
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja i to bardzo często. Kurtki, spodnie, bluzy, swetry, paski do spodni ... dużo rzeczy, dobrych rzeczy, mam z lumpeksu :)
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
Ja byłem właśnie wczoraj w lumpeksie i myślałem że gorzej to wygląda. Można trafić na naprawdę fajne rzeczy nawet z metką. Kupiłem sobie bluzę za 20 zł więc nie narzekam. A namówiła mnie siostra żeby tam pójść.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Zależy jaki lump. Koleżanka mojej mamy prowadzi swój, gdzie ciuchy sprowadzają z Niemiec. Trafiłem mega dużo rzeczy z Nike, także na prawdę warto.
 

Loren

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie kupuje, ale to nie dlatego, że uważam je za coś gorszego. Po prostu mam swoje ulubine sklepy, w których robię zakupy ;)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Btw. moja dziewczyna dzisiaj za 25 zł kupiła kurtkę o równowartości 220 zł. Więc jak widać, perełeczki spokojnie się trafiają.
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Też nie wchodzę. Nie mam nic przeciwko i jestem świadomy, że może mnie coś fajnego omijać ale jednak nie.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Ja tam dla siebie nic ciekawego w lumpach nie widzę. Poza tym smierdza
 
Do góry