Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

tanie wysyłki kurierskie

wysyłki tanio tani kurier

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Alina79

Alina79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 27 luty 2016 - 19:18

Witam! Wymyśliłam taki prezent na urodziny dla mamy, jak ręcznie malowana porcelana. Wszystko już mam gotowe i zapakowane. Teraz, właśnie, szukam niedrogiej firmy kurierskiej, która mi ten prezent dostarczy w całości. Znacie może jakieś?

• 0

#2 Guest_anna_ana_*

Guest_anna_ana_*
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 12:54

Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na firmę wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jak dużo taka paczka będzie kosztować. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .

• 0

#3 Alina79

Alina79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 28 luty 2016 - 16:29

Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .

akurat wszystko, tak jak ja lubię :D Mam nadzieję, że uda mi się prawidłowo nadać paczkę, nie chcę mieć żadnych naliczonych dodatkowo opłat :(

• 0

#4 Guest_anna_ana_*

Guest_anna_ana_*
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 23:08

O to możesz się nie martwić, po prostu postępuj tak jak jest napisano w tej “instrukcji” i wszystko będzie w porządku. Jeszce sobie przypomniałam, że na ich stronie jest artykuł poświęcony ogólnemu pakowaniu przesyłek.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 29 luty 2016 - 01:04
usunięto link

• 0

#5 Choli

Choli

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 29 luty 2016 - 09:43

Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na firmę wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jak dużo taka paczka będzie kosztować. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .

też ci polecam ten serwis. nawiązałam z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. wysyłałam różne rzeczy i zawsze było wszystko w porządku.

• 0

#6 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 11 wrzesień 2016 - 02:15

Mi się podoba z kolei Sendego, a od miesiąca jeszcze bardziej bo nawiązali współpracę z Inpostem i to powiem szczerze, na takich warunkach cenowych że mucha nie siada!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 19:56

No wreszcie! Szukałem czegoś z inpostem! A nie ma jakichś ograniczeń, kruczków czy coś? I co z deklaracją ilości, funkcjonuje to powszechnie czy nie? Kiedyś miałem do czynienia z wysyłkami to deklarowanie właściwie przynosiło mi najwięcej strat...bo płaciłem ostro za to na co nie miałem tak naprawdę wpływu bezpośrednio.

• 0

#8 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:10

Nieee nie sądzę żeby gdzieś jeszcze się stosowało deklaracje :) nie podpisujesz żadnych umów, tylko po prostu opłacasz paczkę i zamawiasz dostawę, czy tam zależnie jak wybierzesz - bo i do paczkomatu też można przecież. Ceny są naprawdę konkurencyjne, co mnie zdziwiło, że inpost w takim razie sam nie proponuje tak niskich cen jak poprzez sendego, no i najwazniejsze - można to zintegrowac z oprogramowaniem sklepu względnie asystentem sprzedaży

• 0

#9 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 21:20

No dobra, to jeszcze mi w takim razie napisz tylko jedno - co z ponad standardem, bo taki muszę mieć w ofercie bezwzględnie z uwagi na oferowany towar którego nie da się podzielić na dwie wysyłki np.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 15:45

przy dwóch przewoźnikach w jednym i drugim zawsze będą rozbieżności między nimi ale inpost ma lepsze warunki, a raczej po prostu większe możliwości. ceny CI nie podam ale od tego jest cennik na stornie, jak podstawisz parametry w kalkulator opłat to Ci wszystko szczegółowo wyceni. Masz też dopiski o dłużycowych przesyłkach albo niestandardowych dokładne. A później tylko opłacasz z góry i tadaaam, sprzęcior gotowy do wysłania.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wysyłki, tanio, tani kurier

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0