tanie wysyłki kurierskie

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
[SIZE=14.666666666666666px]Witam! Wymyśliłam taki prezent na urodziny dla mamy, jak ręcznie malowana porcelana. Wszystko już mam gotowe i zapakowane. Teraz, właśnie, szukam niedrogiej firmy kurierskiej, która mi ten prezent dostarczy w całości. Znacie może jakieś?[/SIZE]
 
A

anna_ana

Guest
[SIZE=14.6667px]Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na firmę wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jak dużo taka paczka będzie kosztować. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .[/SIZE]
 

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
anna_ana napisał:
[SIZE=14.6667px]Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .[/SIZE]
[SIZE=14.666666666666666px]akurat wszystko, tak jak ja lubię :D Mam nadzieję, że uda mi się prawidłowo nadać paczkę, nie chcę mieć żadnych naliczonych dodatkowo opłat :([/SIZE]
 
A

anna_ana

Guest
[SIZE=14.6667px]O to możesz się nie martwić, po prostu postępuj tak jak jest napisano w tej “instrukcji” i wszystko będzie w porządku. Jeszce sobie przypomniałam, że na ich stronie jest artykuł poświęcony ogólnemu pakowaniu przesyłek.[/SIZE]
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
anna_ana napisał:
[SIZE=14.6667px]Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na firmę wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jak dużo taka paczka będzie kosztować. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu. kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7, miła obsługa .[/SIZE]
[SIZE=14.666666666666666px]też ci polecam ten serwis. nawiązałam z nimi współpracę parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. wysyłałam różne rzeczy i zawsze było wszystko w porządku.[/SIZE]
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Mi się podoba z kolei Sendego, a od miesiąca jeszcze bardziej bo nawiązali współpracę z Inpostem i to powiem szczerze, na takich warunkach cenowych że mucha nie siada!
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
No wreszcie! Szukałem czegoś z inpostem! A nie ma jakichś ograniczeń, kruczków czy coś? I co z deklaracją ilości, funkcjonuje to powszechnie czy nie? Kiedyś miałem do czynienia z wysyłkami to deklarowanie właściwie przynosiło mi najwięcej strat...bo płaciłem ostro za to na co nie miałem tak naprawdę wpływu bezpośrednio.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Nieee nie sądzę żeby gdzieś jeszcze się stosowało deklaracje :) nie podpisujesz żadnych umów, tylko po prostu opłacasz paczkę i zamawiasz dostawę, czy tam zależnie jak wybierzesz - bo i do paczkomatu też można przecież. Ceny są naprawdę konkurencyjne, co mnie zdziwiło, że inpost w takim razie sam nie proponuje tak niskich cen jak poprzez sendego, no i najwazniejsze - można to zintegrowac z oprogramowaniem sklepu względnie asystentem sprzedaży
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
No dobra, to jeszcze mi w takim razie napisz tylko jedno - co z ponad standardem, bo taki muszę mieć w ofercie bezwzględnie z uwagi na oferowany towar którego nie da się podzielić na dwie wysyłki np.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
przy dwóch przewoźnikach w jednym i drugim zawsze będą rozbieżności między nimi ale inpost ma lepsze warunki, a raczej po prostu większe możliwości. ceny CI nie podam ale od tego jest cennik na stornie, jak podstawisz parametry w kalkulator opłat to Ci wszystko szczegółowo wyceni. Masz też dopiski o dłużycowych przesyłkach albo niestandardowych dokładne. A później tylko opłacasz z góry i tadaaam, sprzęcior gotowy do wysłania.
 
Do góry