Assassin’s Creed wszystkie części .

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Co myślicie o tej serii ?. Jak oceniacie te części ?.
Jest to najlepsza seria jaką grałem i genialnie połączyli prawdziwą historię i fikcyjne wydarzenia .
1 część te serii. Warto zagrać ten tytuł. Oceniam go 8 na 10.
Zalety . Fabuła gry bardzo ciekawa i zwiedzamy różne miasta . Dialogi z Mistrzem bardzo ciekawe. Możemy używać ukrytego ostrza . Ratujemy mieszkańców przed strażnikami. Strażnicy Arabscy nie stanowią wyzwania a Krzyżowcy stanowią spore wyzwanie i są bardziej czujni niż Arabowie. Trudniej uciec przed nimi. Krzyżowcy potrafią dobrze walczyć.
Wady Robimy to samo. Prześladują nasz kobiety które chcą pieniędzy i to utrudnia grę np Chciałem za pomocą ukrytego ostrza zabić wroga bo ten atak jest efektowny .
Sępiąca kobieta przeszkodziła mi w tymi i gra utrudnia nam chory psychicznie i na szczęście można go zabić za pomogą ukrytego ostrza.
Wadą i zaletą jest możliwość szukania flag i zamordowanie 60 templariuszy .
Nie możemy kupić mapy i nie są zaznaczone na mapie. Powinni być pokazane po odkryciu punktu widokowego .
Przechodzenie tej części zajęło mi 2 miesiące i 11 . Każdym mieście szukałem flag i Templariuszy . Dodatkowo w drodze do danego miasta też szukałem Flag i tych rycerzy.
Tej części zapamiętam kilka fragmentów z kampanii . 1 Na cmentarzu mamy upolować naszego wroga . Wróg przewidział atak i musimy pokonać sporą grupę Rycerzy.
Pomagają nam i utrudniają walkę łucznicy wroga i ta walka jest trudna.
Musiałem ją powtórzyć kilka razy . Naszego wroga nie ma bo uciekł. 2 Jedziemy do jego obozu. Po drodze walczymy z grupami Arabów .
Na końcu spotykamy sporą grupę Rycerzy. Po tej grupie spotykamy naszego wroga.
3 Rozmawiamy z Królem Ryszardem . Odbywa się pojedynek.
Nasz wróg do walki wysyła sporą grupę Rycerzy .
Po tej grupie atakuje nasz .
Walka z tą grupą zabiera nam sporo życia . Musiałem kilka razy powtarzać tą walkę.
4 Wracamy do naszej siedziby . Walczymy z naszymi braćmi których opętano .
Walczymy z naszym mistrzem . Ta walkami z nim jest bardzo ciekawa i rozmowa też .
Nasz Mistrz wyczarowuje naszych wrogów i walka z nimi nie jest trudna .
Walczymy z naszym mistrzem .
Walka Nie jest trudna.
Tej części nie dopracowali kradzieży które bardzo trudno wykonać .
Ocenę tej części zwiększyła fabuła i rozmowy z mistrzem i zamordowanymi celami bez 6.
Na komputerze zyskujemy zadanie dwa zadania.
Polowanie na łuczników bardzo ciekawa misja.
Niszczenie straganów - wydaje się ciekawa ale nie wiem jak wykonać ten cel.
Musimy rzucić mieszkańca na stragan ale strażnik to zauważy i zaczynamy od nowa.
Nie nawiedziłem zadania polegające na zbieraniu flag bo czasu było mało i tym czasie trzeba wrócić do informatora.
Pozostałych częściach zaznaczyli rzeczy do zbierania i można kupić do nich mapę. Pozostałych częściach możemy ulepszać uzbrojenie.Dopracowali okradnie ludzi.

2 część i dodatki do niej i oceniam na 10 . Fabuła prezentuje bardzo wysoki poziom i żadnych wad nie widzę.
Część która dzieje się Turcji jest dobrze zrobiona ale fabuła jest za krótka i czuje się nie dosyt.
3 część też oceniam na 10.
Nie zbyt podoba mi się Indianin którym kierujemy ale fabuła też jest dobrze zrobiona. Szkoda że przez całą grę nie możemy kierować jego ojcem bo ta postać jest bardziej interesująca.
4 część też oceniam na 10. Genialny pomysł by połączyć tą grę z Piratami. Fabuła jest ciekawa ale typowa dla gier pirackich. Jedna wada fabularna.
Od początku gry możemy przyjmować morderstwa z gołębnika i nasz postać nie wie nic o Asasynach.
Ciekawe jest hakowanie komputerów i fakty które odkrywamy.
Ten element pojawia się 4 części i łowcy.

Łowca Asasynów - ulepszyli czwartą część i dodali elementy poprzednich części . Stworzyli oryginalną fabułę . Kierujemy ich wrogami. Ta część jest najlepsza z całej serii. Szczególnie podoba mi się to że możemy na nich polować.
Każdej grze którą gram mam marzenie by kierować wrogami naszej postaci . Spełniła się moje marzenie o tym. Przechodzenie gry zajmuje sporo czasu bo nasz zakon poluje na nasz i wykonanie dodatkowe celu też zajmuje sporo czasu. Powinni kontynuować ten wątek.
Chciałbym by nasz postać powróciła na Karaiby i tam polowała na asasynów .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Poziom Strażników w każdej części.
1 Część - Arabowie nie stanowią wielkiego wyzwania i jeśli zabijemy ich sporo to uciekają .
Krzyżowcy potrafią dobrze walczyć a szczególnie w grupie .
Możemy spotkać rycerzy którzy bardzo dobrze walczą .
2 część - Poprawili poziom Strażników i obrażenia które zadają . Największe wyzwanie stanowi strażnik posiadający włócznie lub młot.
2 część Rzym. Poprawili umiejętności strażników i bez pomocy naszych asasynów nie damy rady pokonać tej grupy.
2 część Turcja. Strażnicy też potrafią walczyć. Szczególnie Janczarzy i są bardzo wytrzymali.
3 część . Dzięki temu że posiadają broń potrafią dobrze walczyć i i obronić się.
Ich broń ma spory zasięg.
Pojawia się Szkot i ta jednostka swoją siekierą zabiera nam sporo życia i potrafi zatrzymać atak naszego ukrytego ostrza.
4 część To samo co 3 część . Mogą nasz złapać i trudno uciec przed nimi.
Łowca Asasynów tak samo dobrze walczą.
Musimy szczególnie uważać na ukrytych asasynów bo ich nagłe ataki zabierają nam sporo życia i potrafią pojawić się nagle. Płyniemy statkiem to mogą nasz zaatakować i ich atak powoduje spore straty wśród załogi. Ci Asasyni potrafią walczyć i dobrze się ukrywać.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
1 część fajna, coś nowego, 2 ok, kolejne już na jedno kopyto robione, każda część łatwa, mogły by być poziomy trudności, ale i tak lubię AC ;)
Jeśli wyzwaniem nazywasz pokonaniem jakiegoś gościa z włócznią czy młotem, to zagraj w obcy izolacja na trudnym poziomie to prędzej zjesz pada czy myszkę, bo nie wiem na czym grasz niż przejdziesz grę.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ten serii prowadzono pozytywne i negatywne zmiany .
2 część i dodatki musimy szukać tajemniczych kodów i rozwiązywać zagadki. Większości Polegają na układaniu obrazków . Na szczęście następnych częściach zrezygnowali z tego.
2 części i dodatkach możemy spróbować zamordować kuriera naszych wrogów . Może nasz okraść złodziej i jest to realistyczne . Części Rzymskiej mogą nasz napaść rozbójniczy .
Polowanie na kuriera tej części było ciekawe . Szczególnie części Rzymskiej bo posiadali przedmioty dzięki którym możemy kupić możliwość odblokowania nowych broni .
Niestety Czwartej części możemy jeszcze polować na kurierów a 3 części i następnych zrezygnowali z tego.
3 części może nasz okraść złodziej.
Jak dobrze pamiętam łatwiej było w czwartej części upolować kuriera niż 2 drugiej.
2 części kurier biega bardzo szybko i potrafi się wspinać na dach a 4 czwartej części nie potrafi się wspinać na dach. Potrafi szybko biegać i na szczęście możemy strzelać do niego.
Wprowadzenie statków do gry i ta zmiana ulepszyła tą serię .
2 części i dodatkach możemy ulepszać nasz dom. Możemy naprawić budynki które zwiększą zyski lub wartość naszego domu i dodatkowo kupować obrazy .
3 części możemy to robić a następnych zrezygnowano z tego. 4 części możemy ulepszyć tylko kilka budynków .
2 części i dodatki możemy odkryć skarbiec naszych wrogów . Następnych częściach nie ma tego a był to jeden najciekawszych elementów tej gry.
2 część Turcja nasza postać może tworzyć różne ładunki wybuchowe i był to jeden najciekawszych ulepszeń jakie wprowadzili . Ten ciekawy element powrócił dopiero w Łowcy Asasynów .
Poszukiwanie skarbów też jest ciekawe.
4 części nasza postać może nurkować i dzięki temu zdobywa ulepszenia do statku i skarby .
Pojawia się to tylko tej części.
Polowanie na zwierzęta było dobrym pomysłem.
Szczególnie najwięcej emocji dostarcza walka z niedźwiedziem i wilkiem który nagle się na nasz rzuca.
Możemy polować na Wieloryby i inne zwierzęta morskie .
2 części najbardziej podobają mi się młot . Ta broń zadaje najbardziej efektowne obrażenia i wśród wszystkich broni ma najlepszy wygląd.

Dobrym pomysłem było wprowadzenie możliwości odblokowania karczmy . Bójki w tej karczmie są ciekawe.
Dobrym pomysłem jest możliwość gry tej tawernie. Gry które dali są prymitywne .
Możemy zagrać warcaby i młynek. Dali warcaby Angielskie które są prymitywniejsze od zwykłych i większość gier kończy się remisem.
Te gry pozbawione są sensu w 4 części i nie pasują do tej części. Powinni dać jak każdej grze pirackiej gry pasujące do niej.
Szukamy kulki lub karty. Poker . Powinna być możliwość brania udziału w Bójkach za pieniądze .
Te walki prowadzili 2 części Rzym i 3 części. 3 części wyszły im dobrze .
Genialnym pomysłem była możliwość zdobywania fortów i napadania na konwoje wroga.
  • w warcabach angielskich pionek może bić tylko do przodu.
  • w warcabach zwykłych dopuszczalne jest bicie pionkiem do tyłu
  • w warcabach zwykłych damka może się poruszać o więcej niż jedno pole po przekątnej oraz bicie pionka lub damki przeciwnika znajdujących się po przekątnej, ale nie koniecznie na następnym polu
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
mesajah napisał:
1 część fajna, coś nowego, 2 ok, kolejne już na jedno kopyto robione, każda część łatwa, mogły by być poziomy trudności, ale i tak lubię AC ;)
Jeśli wyzwaniem nazywasz pokonaniem jakiegoś gościa z włócznią czy młotem, to zagraj w obcy izolacja na trudnym poziomie to prędzej zjesz pada czy myszkę, bo nie wiem na czym grasz niż przejdziesz grę.
Kolejne części mają bardziej dopracowaną fabule. Idealnie połączyli wydarzenia historyczne i fikcyjne.
Udowodnia to Łowca Asasynów i 3 część .
Łowcy pomagamy Anglikom wygrać z Francuzami wojnę o Kanadę których wspierają Asasyni .
3 części pomagamy wyzwolić się kolonią od Wielkiej Brytanii .
Od części Rzymskiej do każdej misji mamy dodatkowe cele.
Te cele utrudniają wykonanie misji i mogą być rozbudowane.
Nie które dodatkowe cele jeśli chcemy je wykonać mogą utrudnić wykonanie misji.
Nie wykonujemy dodatkowych celów do gra może się wydawać łatwa bo dodatkowe cele wymuszają na nasz
poważne ograniczenia i warto je wykonać .
np Nie zabijaj strażników , nie wchodź walkę , zabij wrogów z pieści , może zabić określoną ilość wrogów , wróg nie może cię zauważyć , nie pozwól się zranić , możesz stracić określoną ilość życia , nie które zadania na czas , zabij cel określony sposób , zabij strażników za pomocą np strzałki usypiającej.
Łowcy dodatkowe cele utrudniają grę .
Kilku misjach nie możemy wchodzić walkę , nie możemy zabić żadnego wroga.
Jednej misji jesteśmy zatruci i musimy biegać by nie tracić życia .
Dodatkowym cel nie wchodzić walkę a na mapie jest pełno wrogów i ukrywają się w krzakach i ten dodatkowy
spowodował że musiałem kilka razy powtarzać misję .
Ratujemy swojego towarzysza i dodatkowo musimy zabić wszystkich wrogów którzy są na tym terenie .
Zabij cel za pomocą armaty .
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Robiłem dodatkowe cele i też jakoś bez większych problemów ;)
Kilka razy też powtarzałem i uwierz, że to wcale nie jest dużo jak ci się wydaje. Grałem na x360 gamertag Bamboo PL, chcesz sprawdź osiągnięcia z poszczególnych assassynów, gra bardzo łatwa.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Trzeba mieć konto na uplay . Plusem jest to że dostajemy za to prezenty i każda część daje tapety.
Musimy wykonać osiągnięcia uplay .
Dostajemy na komputer i zastanawia mnie czy dostajemy te same nagrody na konsoli.
Za zdobycie osiągnięć dostajemy punkty i za te punkty kupujemy prezenty od tej firmy.
3 części Asasyna dostajemy powiększoną torbę , ubranie Asasyna z drugiej części i ubranie do trybu wieloosobowego.
Łowca Asasynów - ubranie łowcy , miecze Azjatyckie , pistolety Edwarda i elementy jego statku. .
4 części tej gry dostajemy strój pirata , miecze i ubranie do trybu wieloosobowego.
2 część Rzym dostajemy misję uwolnię Leonarda , ubranie błazna , ubranie asasyna z pierwszej części ,
więcej noży , zbroje Altaira , do trybu wieloosobowego dostajemy Rycerza .
2 część Turcja Misja bitwa o morzę śródziemne , zestaw dodatkowych broni dla bractwa .
2 część . Ubranie Szlachcica , mapa do krypty , więcej noży do rzucania .
Unit - bardzo słabe nagrody . Dostajemy obrazki.
Indyjski i Chiński - miecze a pozostałe nagrody to obrazki.
Rosyjski - Specjalna strzelba a później obrazki.
Nagrody są hojne dla łowcy , 4 części i 3 części.
3 części Asasyna dostajemy ubranie Asasyna z drugiej części bo ubranie Indianina wygląda prymitywnie .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
mesajah napisał:
Robiłem dodatkowe cele i też jakoś bez większych problemów ;)
Kilka razy też powtarzałem i uwierz, że to wcale nie jest dużo jak ci się wydaje. Grałem na x360 gamertag Bamboo PL, chcesz sprawdź osiągnięcia z poszczególnych assassynów, gra bardzo łatwa.
Po prowadzeniu celów dodatkowych pojawiło się osiągnięcie że trzeba zaliczyć grę na 100 %.
3 części nie jest łatwo spełnić to osiągnięcie .
1 Pole bitwy i nie możemy zostać zranieni . To pole bitwy jest nie wielki i bez problemu do sięgają nasz kule i pociski wroga .
2 Łapanie Oficera . Powal swój cel z góry . Bardzo trudno wykonać a bez wykonania tego cel też trudno go złapać a szczególnie trudno to zadanie wykonać na komputerze bo tej części nie możemy zmienić sterowania a jest beznadziejne bo nie ruszamy postacią strzałkami tylko a ,s ,d , w .
Zapalony gracz Będąc w osadzie wygraj w każdej z gier: Fanorona, Młynek i Bowls i nie jest łatwo wygrać te gry.
Rzucanie kul możemy wygrać po wielu próbach a pozostałe gry nie da się wygrać po pozostałe gry mają zaawansowany poziom trudności .
Jaka jest najsłabsza część tej serii ?.
Na podstawie fabuły i internetu najsłabszy jest assasin creed liberation .
Ta część ma bardzo prymitywną fabule .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Największą wadą tej serii jest zbyt mało krwi i to powoduje że wrogowie i nasza postać nie ma odpowiednich ran i wyglądu z tym związanym.
2 części sposób absurdalny wprowadzili scenę erotyczną i tym sposobem osoby nieletnie nie mogą zagrać
tą część a dodatki do 2 części mogą zagrać i jest to absurdalne.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ocena głównych bohaterów którzy wystąpili tej serii .
Altair - Na początku jest egoistą a później się zmienia i zrozumiał swoje zachowanie .
Ta przemiana jest ciekawa ale niestety wystąpił tylko jednej części i nie kontynuowali jego dalszych losów .
Ezio - Rozrabiaki i podrywacza staje się Mistrzem Asasynów którzy broni świat przed złem i jest to najlepsza postać z całej serii .
Edward - Pijaka , egoisty który dla pieniędzy zrobi wszystko staje się Rycerze Sprawiedliwości .
Connor - naiwniak i idealista . Prymitywny morderca który bezmyślnie pomaga kolonistom. Nie zyskuje niczego.
Zostaje Asasynem by zemścić się za śmierć matki a ma obojętny stosunek to ideologii tego zakonu a bez zemsty nie wstąpił by to tego zakonu. .
Haytham - Jego ojciec jest bardziej interesującą postaciom i przeciwieństwie do niego ma cel którzy chce wykonać.
Jest sprytny i wierzy w to co robi.
Zmienia postrzeganie Templariuszy poprzednie części uznają ich za morderców i demonów . Ta postać obala ten punkt. widzenia.
Postać która występuje łowcy jest ciekawa a fabuła której występuje zachęca by poznać jego losy .
Powinni kontynuować jej losy i serię gdzie polujemy na Asasynów .
Tej cześć zdziwiło mnie to że nie kierujemy Haytham bo 3 cześć odkrywamy że był Asasynem .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
3 część tej gry prowadza wiele pozytywnych zmian i to odświeża serię .
Polowanie na zwierzęta i walka z nimi , zdobywanie fortów , lepsza inteligencja przeciwnika i nawet po maksymalnym ulepszeniu spora ich grupa stanowi wyzwanie , odkrywanie tuneli , zbieranie latających kartek, napady na konwoje wroga .
Najważniejsza zmiana możemy sterować statkiem i brać udział bitwach morskich.
Sporo misji morskich .
Tej części nie dopracowali fabuły.
1 Fragment Edenu jest na Bliskim Wschodzi a później na terenie Włoch.
Nie wyjaśnili jak to możliwe że nagle jaskinia i tajemnicy przedmiot znajduje się Ameryce Północnej ?.
2 Nasza postać dowiaduje się ze Waszyngton wydał wyrok na jego wioskę a pomimo tego na końcu gry
prowadzi z nim pozytywną rozmowę i dalszej fabule nadal pomaga osadnikom .
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
mesajah napisał:
1 część fajna, coś nowego, 2 ok, kolejne już na jedno kopyto robione
W końcu Ubisoft xD

Lubię Black flag, II i Rogue. Reszta jest dość "meh" (dobra muszę jeszcze kiedyś pyknąć w Syndicate i Brotherhood bo sporo osób chwali). Najgorzej wspominam Unity
 

Synthesis

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2016
Posty
22
Punkty reakcji
3
Dla mnie najfajniejsza rzeczą a'propos AC jest nieustanne nawiązywanie do rzeczywistości i w sumie jej kwestionowanie (dość innowacyjny pomysł), no i te soundtracki <3
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jimmy James napisał:
1 część fajna, coś nowego, 2 ok, kolejne już na jedno kopyto robione
W końcu Ubisoft xD

Lubię Black flag, II i Rogue. Reszta jest dość "meh" (dobra muszę jeszcze kiedyś pyknąć w Syndicate i Brotherhood bo sporo osób chwali). Najgorzej wspominam Unity
Dlaczego najgorzej wspominasz unity ?.
Może fabuła była bardzo słaba i nudna bo tego powodu ta część jest słabo oceniana .
Brotherhood bardzo dobra część a fabuła trzyma napięciu do końca.
​Tej części potrafili połączyć fabułę i dobrą grę .
Największym plusem jest to że możemy stworzyć własny zakon i mogą nam pomagać walce .
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Synthesis napisał:
Dla mnie najfajniejsza rzeczą a'propos AC jest nieustanne nawiązywanie do rzeczywistości i w sumie jej kwestionowanie (dość innowacyjny pomysł), no i te soundtracki <3
Jest to ciekawe .
Najlepsze tej serii jest to że ma sporą wartość edukacyjną .
Tej serii połączyli wydarzenia realne i fikcyjne.
Czy interesuje wasz opis budynków , postaci , wydarzeń których opis można przeczytać w grze .
Zawszę czytam opis który gra zawiera a szczególnie budynków i postaci bo dobrze to opisali .
4 części i łowcy hakujemy komputery a za to zyskujemy tajne wiadomości , opis templariuszy i asasynów według współczesnych templariuszy ,
filmiki które opisują Templariuszy i Asasynów perspektywie Templariuszy .
Przypadku Asasynów opinia czy można z nich zrobić grę i co zmieniają ich losach.
Jest to bardzo ciekawe i warto hakować komputery.
Tych częściach występuje nie znana postać i nie wiemy po które jest stronie i to jest dziwne że nie wiemy kim
jest ta postać.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Teraz na komputerze gram 2 część tej gry . Fabuła jest dobrze zrobiona i po przejściu sporej części tej gry nie widzę wad fabularnych.
Wady tej części . 1 Możemy dzięki ukrytemu ostrzy strzelać ale warto tego używać .
Zasięg jest słaby i nie da się ustawić celności . Powoduje za duży hałas .
2 Nie możemy w miastach których jesteśmy zbudować własnego imperium handlowego . Nie możemy kupić własnych sklepów
i warsztatów a później zajmować się ich transportowaniem.
Nie możemy z własnej siedziby wytwarzać towarów i ich sprzedawać .
3 części dodali ten element a tego brakuje 2 części.
3 Nie możemy pływać statkiem i jest to dziwne bo możemy pływać łodzią . Jest to szczególnie dziwne że często możemy w
porcie spotkać statki ale nie możemy z nimi nic zrobić.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Tą serię najlepiej zagrać na konsoli powodu sterowania .
Wadą grania na konsoli jest to że dana część nie wyjdzie na tą konsole .
Tą serię warto zagrać na komputerze bo możemy zagrać wszystkie części.
Największym plusem jest to że wymagania oprócz Unity nie są aż tak wysokie.
Wszystkie części możemy zagrać bez problemu i jedyny wyjątek stanowi Unity.
Nie musimy wydać tyle na ulepszenie komputera by zagrać nowe części.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Powiedz mi która część nie wyszła na konsole, a na pc tak? Bo na odwrót to np. na psp bloodlines, czy vitę liberation.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rozczarowała mnie część Assassin's Creed Chronicles: .
Ta seria zrezygnowała otwartego świata i wspaniałej grafiki.
Ta seria jest najsłabszą częścią tej serii i parodią tej serii .
Chiny - grafiką i sposobem gry przypomina grę Prince of Persia.
Grafiką przypomina też gry z lat 90.
Indie - to samo ale grafika jest trochę lepsza.
Rosja - dobra fabuła i tej części możemy mordować bolszewików ale została
zniszczona przez grafikę .
Grafikę przypomina gry z lat 90 , gry detektywistyczne i grafika
bardziej pasuje do komiksu niż do gry.
 
Do góry