Poszukiwana firma (branża wykończeniowa/ remontowa)

K

Kruczy

Guest
Witam,
Pracuję w ogólnopolskiej firmie zajmującą się budową oraz ocieplaniem budynków mieszkalnych. Obecnie poszukujemy do współpracy firmy zajmującej się zabudową tarasów i balkonów oraz montażem zadaszeń, w rejonie województwa pomorskiego.
Poprzedni podwykonawca, nie spełniał naszych oczekiwać względem terminów i głównie z tego powodu zmuszeni byliśmy zakończyć współpracę.
Powierzono mi za zadanie, aby znaleźć firmę z dobrymi opiniami
Pytanie zatem kieruję do Państwa, czy macie doświadczenia z firmami świadczącymi tego typu usługi?
Będę wdzięczny za podzielenie się opinią.
 
E

elzbieta87

Guest
Około 2 lata temu, współpracowaliśmy z ekipą, która zajmowała się montażem dachów nad tarasami, balkonami
Nie jestem do końca pewna jednak wydaje mi się, że nazywają się alumark...czy coś bardzo podobnego. Wiem, że są z okolic Kaczek.
 

AMarys

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
elzbieta87 napisał:
Około 2 lata temu, współpracowaliśmy z ekipą, która zajmowała się montażem dachów nad tarasami, balkonami
Nie jestem do końca pewna jednak wydaje mi się, że nazywają się alumark...czy coś bardzo podobnego. Wiem, że są z okolic Kaczek.
Miłem z nimi jakiś czas temu do czynienia. Byli u nas podwykonawcą przy montażu rolet. Ostatnio polecałem ich znajomemu.
 
E

elzbieta87

Guest
AMarys napisał:
Miłem z nimi jakiś czas temu do czynienia. Byli u nas podwykonawcą przy montażu rolet. Ostatnio polecałem ich znajomemu.
W mojej opinii powinieneś się z nimi skontaktować, może uda się Wam spotkać i nawiązać współpracę.
 
K

Kruczy

Guest
Dziękuję zatem, za udostępnienie swoich opinii. Postaram skontaktować się z ww. firmą i trochę wybadać. Mam nadzieję, że uda nam się podjąć współpracę, a jeśli nie- będę szukać dalej.

Pozdrawiam.
 
Do góry