Jaką szkołę językową polecicie w Warszawie

majao

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, szukam dobrej szkoły językowej w Warszawie, najlepiej w Śródmieściu lub na Mokotowie, która by mnie dobrze przygotowała do matury.
 

Agoris

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Polecam Ci szkołę językową Lang. Sama tam się uczę już dwa lata. Mają naprawdę bardzo dobrych nauczycieli, którzy w fajny i ciekawy sposób prowadzą zajęcia. Masz do wyboru tryb zajęć indywidualnych lub w małych grupach. Ja akurat chodzę na grupowe jest nas sześcioro, ale myślę że skoro się szykujesz do matury, to chyba najlepszy dla ciebie będzie kurs przygotowujący do matury albo tok indywidualny. Kursy do matury rozpoczęły się w październiku, ale może można jeszcze dołączyć...[/SIZE]
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
dobre kursy robi speak up, wiem że można sobie kurs pod swoje potrzeby dostosować, bo sama u nich robię, jak mam więcej czasu to przyspieszam z materiałem jak mniej to robię online albo rzadziej, wszystko da się dogadać, pod kątem matury też napewno robią przygotowanie, najlepiej popytać w szkole, często robię promocje dla osób uczących się
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dużo sobie robisz w speak up tych zajęć online? Wydaje mi się, że lepiej chodzić na normalne zajęcia, no i ich klubów aktywności tez nie zrobisz online, a na to warto chodzić.
 
Do góry