Zgoda na zwierzaka

szeruga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, czy zgodziłybyście się na zwierzaka w domu. Od tygodnia jestem bombardowana pytaniami, czy zgodzę się na psa lub kota. Wcześniej w domu był pies. Bardzo kochany, ale to jednak obowiązek. Spacery. domyślam się e z koteMjest mniej "pracy" to prawda? Jak to wygląda, co dawać jeść, kupować, przygotować, Miałyście koty ze schroniska?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Bez zwierzątka w domu jest tak smutno ;) Ale faktycznie, to jest obowiązek, więc trzeba sprawę dobrze przemyśleć.
Koty nie są tak wymagające jak psy. Dasz mu jeść, trochę się z nim pobawisz i pół dnia prześpi ;) Moje koty dostają do jedzenia przeważnie puszki, suchą karmę i gotowane jedzenie, które też pies dostaje, czyli na przykład wątrobę z ryżem. Będziesz też musiała kupić mu drapak, żeby Ci kanapy nie obdrapał, no i kuwetę.
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Kota raczej nie trzeba wyprowadzać, ale trzeba sprzątać kuwetę. zawsze jest coś za coś :D
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Nom ja tak : ) a to kto tak truje o zwierzątko? Z kotem zdecydowanie mniej zachodu. Chociażby odchodzą spacery. Kot jeśli będzie chciał to sam wyjdzie, albo posiedzi na balkonie. U nas w domu mamy psa, jest wiele lat, trochę rozpieszczony to nie wszystko je, Koty są na podwórku 2. Z nimi nie ma problemów żywieniowych, Jedzą wszystko, karmy, puszki, prevital, tesco. Są wysterylizowane, ale w piwnicy mają swoje legowiska, kuwetkę
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Ja mam Kota ze schroniska na dodatek 15 letniego teraz. Jest bardzo samodzielny i kochany, z dorosłymi ze schroniska plus jest taki ze wiesz co bierzesz :D. Jak sie zachowuje itd.


Wiadomo kuweta to tez obowiązek ale raz czy swą dziennie to nie ma problemu
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Na pewno tak! Nie wyobrażam sobie domu bez psa ;) W moim rodzinnym od kiedy pamiętam były i teraz oczywiście też jest.
 
Do góry