Moc zabiegów ujedrniajacych cial

A

acidic

Guest
Dziewczyny, czy chodzicie na zabiegi ujedrniajace? Czy moze skupiacie sie na diecie i cwiczeniach? Spotkalam sie z wieloma opiniami ze takie zabiegi nic nie daja, ze trzeba ruszyc tyłek z kanapy i pocwiczyc no i pilnowac sie z jedzeniem. Powiem szczerze, ze mam raczej zdrową normalną sylwetkę, a mimo to w okolicach brzucha i posladkow/ud czulam,ze skora jest malo jedrna :( Cwiczę, ale nie zbyt czesto, obowiazkowe domowe i praca mi na to nie pozwalają. Dlatego tez stwierdzilam ze skorzystam z oferty zabiegow ujedrniajacych- wybralam MODENTE. Dla niewtajemniczonych- wykorzystuje on dzialanie fal radiowych, promieniowania IR, masazu ssąco- próżniowego, masażu rolkami* Zabieg nalezy do przyjemnych, nie odczuwam dyskomfortu, chodze 2 razy w tygodniu dla lepszych efektow :) Jak na razie bylam juz 4 razy i widze roznice :) Skora jest bardzo mila w dotyku, cellulit jest na pewno mniejszy!! Nie ukrywam, ze nie jestem fanka fast foodów, wiec moja w miare zdrowa dieta ma tutaj jakeis znaczenie, ale uwazam ze warto dac szanse takim zabiegom, bo one naprawde wspomagają skórę :) Co o tym sadzicie? Chodzicie na takie zabiegi? Bylyscie zadowolone?
 
M

michasia90

Guest
Nie bylam na takich zabiegach, ale chetnie bym sie wybrala... CHociazby z czystej ciekawosci i dla relaksu, mam wtedy poczucie ze robie cos tylko dla siebie :) czemu zdecydowalas sie na ten zabieg a nei inny?
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
widze w watku cisza :) korzystam z zabiegow i to czesto gesto. powod? nie mam czasu na cwiczenia i nie jestem typem sportowca :p oczywiscie staram sie w miare sensownie odzywiac ale bez szalenstw :) w sumie najpierw testowalam kosmetyki- rozne kremy, peelingi- ale nie dawaly zbyt duzych efektow, dlatego stwierdzilam, raz kozie smierc- i wybralam sie na zabieg. chodze na endomasaż Modente ( dla wrocławianek- polecam goraco salon coco time!!) i jestem zadowolona :) wiadomo ze potrzebny jest pakiet zabiegow, ale uwazam ze warto zadbac o siebie w taki sposob :)
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
Myślę, że najlepsze efekty daje mix, tj. zabiegi + dieta + ćwiczenia :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
SiSi003 napisał:
Myślę, że najlepsze efekty daje mix, tj. zabiegi + dieta + ćwiczenia :)
Oj uwierz mi, ze diety staram sie przestrzegac, a jesli chodzi o aktywnosc fizyczna- nie przepadam za silownia, ale lekki pilates w domowym zaciszu czasem robie :) ale dopiero po zabiegach skora zaczyna odzyskiwac dawną jedrnosc. Mysle ze takie zabiegi pobudzają skore do dzialania- wtedy dieta i cwiczenia moga przyniesz szybszy efekt na skorze. Ale trzeba dobrac zabieg do swojej skory- kazda ma inne potrzeby :) w coco-time bylam najpierw na konsultacji i tam dowiedzialam sie co najlepiej u mnie zadziala :)
 

monika88

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ćwiczenia to jedno, szalenie istotna jest dieta i przyjmowanie substancji pomocniczych tj. witamin składników mineralnych. Od siebie mogę polecić preparaty z krzemem, nie będę wymieniała konkretnych pozycji ale te z cysteiną i metioniną ujędrniają skórę, bo eliminują z organizmu nadmiar śmiercionośnego glinu.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a u mnie z innej strony, od sierpnia schudłam 25kg, więc była i dieta, i sport. zabiegi włączyłam by pomóc skórze nadążyć za uciekającymi kilogramami :) szczególnej pomocy potrzebowały ręce, brzuch i uda no i tak sukcesywnie coś im funcuję :) z doświadczenia-lepiej inwestować w pakiety :) i tak jednorazowy zabieg mało pomaga, a pakiet wychodzi znacznie taniej
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Też się zastanawiam nad zabiegami na ciało po odchudzaniu. Zrzuciłam 15 kg i skóra na brzuchu mimo ćwiczeń nie jest już taka jak kiedyś. Chciałabym aby znów była jędrna. Czy to możliwe po 35 r.ż?
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że wszystko jedno jakiej diety byśmy nie stosowały, na jakie zabiegi nie chodziły, to jednak bez ćwiczeń o efekty będzie ciężko. Najlepsze chyba jest połączenie tego wszystkiego, wtedy o efekty będzie najłatwiej. Zdaję sobie sprawę, że to wymaga sporej motywacji i dyscypliny, ale jest to na pewno do zrealizowania. Na zabiegi nie chodziłam, stosowałam dietę i chodziłam na siłownię. Jednak ćwiczenia na siłowni, prawdę powiedziawszy, trochę mnie zaczęły nudzić po jakimś czasie. Ale i tak chodziłam, bo wiedziałam, że na pewno ćwiczenia się przydadzą :) Ale okazuje się, że nie wszystkie ćwiczenia muszą być nudne, przerzuciłam się na zumbę, która bardzo mi przypadła do gustu. Po prostu fajna zabawa, która potrafi porządnie zmęczyć. W dodatku udało mi się dobrze trafić, bo Iza Kucza okazała się naprawdę dobrą instruktorką, która potrafi wycisnąć z dziewczyn siódme poty, ale w pozytywnym sensie:) Z dietą nie miałam problemów, nigdy nie należałam do jakichś obżartuchów, więcej problemów miałam właśnie z ćwiczeniami, ale jak można ćwiczyć i przy tym świetnie się bawić, to ja jestem za :)
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Nigdy nie byłam na takim zabiegu, ale schudłam prawie 10 kg :) zdrowa dieta+ ćwiczenia i moje ciało wygląda bardzo dobrze :) do tego smaruje sie serum antycellulitowym, które świetnie działa, nawet rozstępy, które już miałam stały się mniej widoczne :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
a jaka jest cena tego zabiegu? ja nie chodziłam nigdy na takie zabiegi, jedynie co to na roll masaże. Staram się pić dużo wody i oczywiście stosuje takie kremy. Dodatkowo ćwiczenia żeby skóra była jędrna i to w zasadzie tyle. Jednak coraz bardziej kuszą mnie właśnie jakieś zabiegi w salonach medycyny
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
martaa21 napisał:
a jaka jest cena tego zabiegu? ja nie chodziłam nigdy na takie zabiegi, jedynie co to na roll masaże. Staram się pić dużo wody i oczywiście stosuje takie kremy. Dodatkowo ćwiczenia żeby skóra była jędrna i to w zasadzie tyle. Jednak coraz bardziej kuszą mnie właśnie jakieś zabiegi w salonach medycyny
Wiesz co, wydaje mi sie ze lepiej ( nie tylko dla naszej skory ale i dla portfela :p) jest wykupic pakiet zabiegów. Sam jeden zabieg niewiele daje.
 
M

MarcysiaK

Guest
Ja nie stosowalam nigdy zadnego zabiegu, kupilam ostatnio ujedrniajacy peeling cukrowy twoja pielegnacja z bielendy i poki co chce to sprawdzic :) Narazie mogę tylko powiedziec, ze pieknie pachnie, a ciało w dotyku jest delikatne :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
MarcysiaK napisał:
Ja nie stosowalam nigdy zadnego zabiegu, kupilam ostatnio ujedrniajacy peeling cukrowy twoja pielegnacja z bielendy i poki co chce to sprawdzic :) Narazie mogę tylko powiedziec, ze pieknie pachnie, a ciało w dotyku jest delikatne :)
w sumie racja, chyba zastanowie sie nad tym pakietem, ja z bielendy do ciała miałam olejek dwufazowy i tez się sprawdził jesli chodzi o nawilżenie ;) kawowy peeling tez jest ok
 
K

Konstancja321

Guest
Ja też raczej stawiam na naturalne ujędrnienie, a nie na zabiegi, wydaje mi się że naturalne sposoby są bardziej skuteczne. Używam peelingów ujędrniających, teraz mam własnie taki z serii Twoja pielęgnacja bielendy, czasem robię naturalne peelingi z kawy, do tego ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Myślę że to najlepszy sposób
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja tez bardzo duzo cwiczylam, jestem osoba raczej oszczedna, wiec wolalam sie pomeczyc i miec efekt, niz wydac kase i to nie mala :) Pilam bardzo duzo wody, jadlam zdrowo i cwiczenia-chodakowska, kasia bigos (wszystko na yt) i do tego balsamy aujedrniajace i antycellulitowe. Teraz odlozylam juz balsamy, bo moja skora wymaga nieco wiekszego nawilzenia, aczkolwiek przy uzyciu zwyslowego olejku (taka seria olejkow od bielendy), ktorego wlasnie uzywam moja skora nietylko jest ładnie nawilzona, ale rowniez pachnaca i pelna blasku :)
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Cwiczenia i pielegnacja. Nawilzanie, nawilzanie i jeszcze raz nawilzanie. Ja codziennie wcieram balsam do ciala Eloderm w skladzie z olejami. Dobry sklad, poprawil jedrnosc skory na udach i posladkach.
 

zazi

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
u mnie po schudnięciu był problem z pośladkami, takie wiszące płaskodupie ;) ćwiczenia dały efekt, ale dodatkowo kupiłam suplement na podniesienie pośladków. Nie wiem czy to działa na tej zasadzie co kapsułki na podniesienie biustu...Najważniejsze że jest mega efekt, tyłek sterczy i jest podniesiony :)
 

Julia Mroczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dziewczyny a jakie serum ujędrniające na cellulit polecacie? W sumie styczeń to chodzimy zakryte ale do lata chciałabym usunąć :)
 
Do góry