Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Wybielanie zębów Łódź - gdzie polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_Paulinkaa80_*

Guest_Paulinkaa80_*
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:50

Szukam speca od wybielania zębów w Łodzi. Chcę mieć piękne ząbki, ale też za bardzo ich nie podrażnić. Póki co z mojego wstępnego rozeznania wychodzi, ze najtaniej można kupić kupon na zakupach grupowych, ale z kolei najlepsze opinie ma klinika na Złotnie. Czy możecie mi doradzić czym się kierować przy wyborze? No i kto w Łodzi jest dobry, u kogo Wy robiliście coś takiego (jeśli robiliście)?

• 0

#2 Beata Kowalczyk

Beata Kowalczyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 12:11

Na gruponie kupowałam kiedyś usługę farbowania włosów i sama obsługa nie była już na normalnym poziomie, więc z zębami bym tak nie ryzykowała...W klinice co piszesz miałam robiony skaling i było ok. Szybko i bez bólu;) Może nie będziesz musiała wybielać a samo ściagnięcie kamienia wystarczy? Dopytaj wcześniej;)

• 0

#3 Aalik

Aalik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:16

Ja wybielałam w JMC u takiego młodego lekarza. Kiedyś jak robił mi jeden "spec" w wawie to zeszło mi szkliwo na tyle, że nie mogłam jeść ani pić bo mnie bolały zęby. A ten w łodzi zupełnie inną metoda wybielał i nie było potem takich niespodzianek. Efekt fajny - ja robiłam przed ślubem, żeby na zdjęciach lepiej wyglądać.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 karolyna

karolyna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:07

usuwanie przebarwień i zdejmowanie kamienia polecam w gabinecie stomatologicznym Ortoprotex na dąbrowie. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0