DOBRA szkoła językowa w Krakowie?

Nixxxon

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Proszę o pomoc w znalezieniu DOBREJ szkoły językowej w Krakowie. Chcę zacząć naukę na poziomie B2 najlepiej od najbliższego semestru. Zależy mi na dobrej opinii szkoły i przede wszystkim wysokiej jakości. Wierzę, że Krakusi mają wiedzę na temat gdzie najlepiej się udać :)
 

MaryMary

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chodzę do Selectu, niedaleko Parku Wodnego. Grupę prowadzi fajna lektorka, wydaje mi się, że mój angielski się znacznie poprawił (chodzę od 4 miesięcy na zajęcia). Nie wiem, czy teraz mają zapisy na nowy semestr, ale warto się zapytać. Szkoła nazywa się Select Training Solutions.
 

Nixxxon

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki, sprawdzę. Co prawda to nie moja lokalizacja, ale popytam. Chciałabym troszkę więcej info na temat szkoły np. jaką metodą nauczają, jak duże są grupy, czy mają wewnętrzne testy sprawdzające przed egzaminem. To dla mnie ważne, bo chcę raz a porządnie szkołę wybrać, a nie zastanawiać się za parę miesięcy co dalej :)
 

TomTomek

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
polecam Inter Lang & Text. szkoła w centrum Krakowa. metodę mają dobrą, bo nauczają komunikacji z używaniem poprawnej gramatyki (mówienie z gramatyką), w moim prtzypadku ta metoda się sprawdza. ja chodzilem do grupy 6 osobowej, nie wiem jakie tam teraz grupy maja, ale mysle ze podobne. robią testy przed egzaminem i są to tzw. egzaminy próbne, poziom tych testów bardzo wysoki, właścieiwie odwzorowują egzaminy, które poźniej zdajesz w British Council. jua skończyłem na razie na egzaminie CAE i poszło mi na nim bardzo dobrze. Ty chyba FCE teraz będziesz zdawać przy tym poziomie. ja większość nauczyłem się w Inter Langu i podczas podróży. spróbuj tam, mają super jakość i profesjonalne podejście do nauki kursantów.
 

biolchem7

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Najlepsze w Krakowie i Małopolsce jest Gama Bell na ulicy Michałowskiego. Sam tam chodzę i jest naprawdę świetna. W centrum miasta, łatwy dojazd, świetni lektorzy. Jeśli umówisz się na wstępną rozmowę, native oceni twój poziom i przydzieli Cię do odpowiedniej grupy, a potem będziesz mógł wybrać jaki dzień tygodnia i godziny Ci odpowiadają. Polecam!!!
 
Do góry