Modernizacja centralnego ogrzewania Gliwice

J

janson9

Guest
Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego hydraulika do modernizacji centralnego ogrzewania w domu. Dom znajduje się w Gliwicach, więc albo ktoś ode mnie z miasta albo z okolic – nie ma to dla mnie znaczenia. Najważniejsze żeby znaleźć kogoś rzetelnego i sprawdzonego.
 
B

borowski

Guest
Jakiś czas temu pracowałem w jednym domu razem z ekipią z pgb system, którzy są z Rybnika, więc blisko Gliwic.
Robota szła sprawnie, a co najważniejsze wtedy dla mnie, że dwie ekipy robiące na jednej budowie nie wchodziły sobie w paradę.
Ogólnie z tego co zaobserwowałem to byli zaangażowani, działali szybko i nie zostawiali po sobie bajzlu.
 
J

janson9

Guest
A wiesz może ile im to zajęło? Ile osób robiło? Ja na ten okres chcę wziąć wolne żeby wszystkiego dopilonować i nie uśmiecha mi się siedzieć w domu przez...miesiąc. Dlatego właśnie zalezy mi na konkretnej, zwartej ekipie, a nie na panu "Stasiu" który będzie to robił dodatkowo, po godzinach.
 
B

borowski

Guest
No jesli ktoś nie robi po godzinach to raczej zalezy mu na czasie. Takie dobre ekipy maja sporo zleceń więc czas to pieniądz.
Nie zauważyłem żeby oni wtedy się gramolili. Wręcz przeciwnie, tak jak już pisałem szło im to bardzo sprawnie.
A robotę z tego co pamiętam robili chyba we czterech.
Ale oczywiście najlepiej zadzwoń sobie sam do nich, zorientuj się w terminach, dopytaj ile im to zajmie, poproś o wycenę itd itd.
Wtedy będziesz miał więcej konkretów, bo tak to ja nie za wiele mogę Ci już powiedzieć.
 
K

Kruczy

Guest
a masz jakieś namiary na nich? też chętnie zobaczę co to za jedni, bo przymierzam się do wymiany C.O.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
A co za problem, wrzuć w wyszukiwarkę nazwę firmy i pewnie znajdziesz ich stronę. Może też jeszcze wyszuka Ci jakieś opinie ludzi u których robili, to wtedy też warto poczytać.
 
I

ItaliaAmore

Guest
dokladnie moim zdaniem tez, poszukaj opinii o firmach od CO w internecie i z głowy, skoro nie masz kogos znajomego kto by polecil
 
Do góry