Eliminacje Rio 2016

W

wiki9969

Guest
W tej chwili reprezentacja Polski gra z Rosją w eliminacjach do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Polki wygrały pierwsze dwa sety z wynikiem 25:19 i 25:18. W trzecim secie niestety nasza reprezentacja przegrała i z wynikiem 22:25 oddała set Rosji. Aktualnie trwa początek czwartego seta, na chwilę obecną Polki przegrywają z wynikiem 4:9.

Mam nadzieję, jednak uda im się przebić i pokonać Rosjanki w tym secie.

Zapraszam Was do komentowania meczu. ;)


Edit. 5:12
 
W

wiki9969

Guest
Oglądasz? :crazy:



8:20 :niepewny:
Cóż, wygląda na to że i ten set przegrają. Choć starają się odrobić straty to wciąż są daleko za Rosjankami.
 
W

wiki9969

Guest
I Rosjanki wygrały czwartego seta z wynikiem 14:25. A mogło być tak pięknie. :niepewny:

Mamy tie-break.

Aktualnie jest 7:9
Choć zapowiadało się na zwycięstwo, to w ostateczności Polki przegrały w setach 2:3 (10-15 w tie-breaku).

Jutro czeka nas starcie Polski z Belgią. Trzymajmy kciuki za nasze reprezentki.
 
W

wiki9969

Guest
Relacje na żywo ze zmagań naszych siatkarek można oglądać na internetowej stronie TVP Sport.


No cóż... Właśnie zakończył się mecz naszej reprezentacji z Belgią. Chciałabym by wynik był inny, ale niestety Polki przegrały 3:1.

W pierwszym secie przegrały 25:19, choć na początku grały punkt za punkt.
W drugim secie wygrana była po naszej stronie. Polki zdobyły seta z wynikiem 16:25.
W trzecim secie na początku Polki miały przewagę, ale nasze przeciwniczki nie poddały się i wywalczyły tego seta z wynikiem 27:25.
Ostatni set również został rozegrany na naszą niekorzyść i Belgijki pokonały Polki z wynikiem 25:18.
 
W

wiki9969

Guest
Niestety, nasza reprezentacja właśnie przegrała drugiego seta w meczu z Włoszkami. A to oznacza, że nie zobaczymy naszych siatkarek na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Wierzę jednak w to, że Polki dały z siebie wszystko i za to im dziękuję. :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Zawsze to jakieś doświadczenie i najważniejsze to wyciągnąć wnioski. Porażki też są przydatne i czasami potrzebne ;)
 
W

wiki9969

Guest
Prawda. Jednak miałam cichą nadzieję, że się uda. ;) Ale nie ma co płakać za rozlanym mlekiem. Nasi siatkarze grają dalej. :)


A teraz niespodzianka. Trwa trzeci set i wygląda na to, że Polki się obudziły. :) Jest przewaga i jeżeli nasza reprezentacja wygra cały mecz to Włoszki także pożegnają się z dalszą grą. ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Zauważyłem, taką ciekawą zależność wśród zawodników i zawodniczek z dyscyplin takich jak siatkówka, piłka ręczna, że oni z reguły budzą się dopiero po jakimś czasie :p początki spotkań z reguły są słabe w ich wykonaniu.


Niech walczą, nawet jeśli porażka, to przynajmniej po walce do końca ;)
 
W

wiki9969

Guest
I koniec. Polki przegrały z Włoszkami w setach (3:2). Tak więc Włoszki grają dalej, a następne starcie czeka je z Holenderkami.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Walka była piękna, zupełne przeciwieństwo meczu z Rosją. Nieatety oba pojedynki przegrane.
 
W

wiki9969

Guest
Trochę zaniedbałam rozgrywki naszych siatkarzy za co bardzo przepraszam.

Panowie potrafią podnieść nam ciśnienie. Byli faworytami podczas tych eliminacji, a jednak polegli w meczu z Niemcami i Francją. Na szczęście w meczu o trzecie miejsce dali z siebie wszystko i pokonali Niemców w setach (3:2).
Ta wygrana zapewniła naszą grę o awans na Igrzyska Olimpijskie.
Jedno jest pewne, nasz zespół popełnia błędy, ale potrafi walczyć do końca, a to jest w tym wszystkim najważniejsze. :) Liczę na to, że w Tokio pokażą na co ich stać i choć Rio mają niemalże w kieszeni, będą walczyć tak jakby te kwalifikacje miałoby być ostatnią deską ratunku. ;) Dziękujemy za emocje i wspaniałą grę. :)

Ogólnie bardzo zaskoczyła mnie Rosja. Mało kto dawał szanse temu zespołowi na zwycięstwo w tych eliminacjach, a jednak im się udało. Ciekawa jestem tego jakby się potoczyło spotkanie Polska-Rosja na tych eliminacjach? ;)
 
Do góry