Weselne 'zrób to sam' czyli DIY

michald

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2016
Posty
15
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Robicie coś sami własnoręcznie na wesele? czy raczej kupujecie wszystko gotowe?


co fajnego znacie z zakresu DIY?
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Masz na myśli zaproszenia, kartki z życzeniami? Jesli tak to szukaj pomysłów w sieci.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A nie jest to za dużo pracy, żeby jeszcze np. te zaproszenia ręcznie robić? Trochę to zajmie czasu na pewno, a przygotowania do wesela to takie ciśnienie zazwyczaj, bo się chce, żeby wyszło jak najpiękniej, wiele spraw do załatwienia, zawsze może coś się nie udać i trzeba szukać alternatywnej opcji, a gdzie do tego jeszcze robić samodzielnie jakieś dodatki? :D Oczywiście to ma wtedy większe znaczenie i dla samych biorących ślub i dla gości, kiedy wszystko zrobione jest ręcznie, z sercem, niż kupione gdzieś hurtowo, tylko na pewno dobrze trzeba rozplanować sobie wszystko jeśli już decyduje się na taki krok.
Michald- a planujesz coś samodzielnie przygotowywać? :)
 
S

Shanea

Guest
Kuzynka sama robiła zaproszenia;) pracy trochę miała, ale bardzo ją to cieszyło i goście również byli pod wrażeniem;)
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
heh... dla mnie kosmos ;) Ja to mam dwie lewe ręce do takich rzeczy. Jak ktoś to lubi, o super pomysł, bo będą to rzeczy, których nie znajdzie się nigdzie indziej. My niestety wszystko kupujemy ;)
 
M

malgorzatakonik

Guest
My planujemy miec ozdobne butelki z alkholem, balony z helem, księgę kosci, jakieś recznie robione winietki. Chcemy przygotować się do wesela jak najlepiej, w koncu taki dzien jest jeden w całym zyciu.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ręcznie robione zaproszenia to fajna sprawa, na pewno zapadają w pamięć bardziej, niż zwykłe. Jest sporo rzeczy, które można zrobić samemu, jakieś ozdoby, dekoracje etc. - daje to sporo przyjemności i zadowolenia z efektów.
 

lacki2014

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
46
My również wiele rzeczy robiliśmy sami, zaproszenia, dekoracja sali ( dzień przed weselem pompowanie balonów na sali zakrapiane procentami oczywiście niewielkiej ilości z przyjaciółmi nie zapomniane chwile ). Pamiętajcie o podziękowaniach dla rodziców byłem na paru weselach gdzie o tym zapomnieli.
To co mogę ci polecić co rzadko się robi to zdjęcie grupowe przed weselem robiliśmy zdjęcie grupowe które po oczepinach rozdaliśmy gościom fajna pamiątka.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak ktoś ma dużo czasu - może się bawić w robienie zaproszeń. Mnie by się nie chciało. ;) Zaproszenia, zawieszki itp. kupiliśmy na allegro, bardzo ładne zresztą. Kościół dekorowałam sama, bo jestem wymagająca. Bramę wjazdową na posesję, ogrodzenie, schody, dom i samochód ubrali przyjaciele i znajomi. :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Koleżanka robiła sama zaproszenia, właściwie większość rzeczy na wesele przygotowali sami młodzi. Wyglądało super, tylko potem byli przemęczeni tą robotą i już przed 2 w nocy wybyli z wesela. A wesele bez młodych to żadna zabawa ;)
 
B

Bartekpro

Guest
Mnie narzeczona zagoniła do wycinania takich kul, więc z dekoracji wszystko było "diy". ;)
 
M

malgorzatakonik

Guest
Nie mam na takie rzeczy czasu, wszystko kupimy, ewentualnie zajmie się tym dekoratorka. Może pomyślimy o świeczkach na całej sali, pomyślimy moze o jakimś motywie przewodnim.
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Jeśli ktoś ma czas, nie ma co robić to może tworzyć zaproszenia dla 200 osób na ślub :D
 

kammalka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
To się zupełnie nie opłaca. Zaproszenia w kontekście wesela to nie taki znowu wielki wydatek więc duzo prościej zamówic gotowe, ręcznie robione też można kupić :D szkoda czasu, no chyba ze ktoś się tym zajmuje, ma super talent i w ogóle to ok, co kto woli :)
 
Do góry