Punktowanie postów.

K

kate2

Guest
Chciałabym zapytać o kwestię działania opcji: ,,Reputacja'', która wyrzuca te wypowiedzi, które zostały wyróżnione punktem. Nie ma problemu, gdy punktowane są wypowiedzi na bieżąco . Natomiast zdarza się, że punktacja na moim profilu rosnie a ja nie widzę, za które wypowiedzi otrzymałam punkty. Podejrzewam, że za jakieś ,,stare''. Czy jest techniczna możliwość zmiany tej sytuacji by zawsze było wiadomo, za które wypowiedzi otrzymuje się punkty?

Problem ten przedstawiłam Administratorowi i obiecałam wyjasnić o co mi konkretnie chodzi bo chyba niezbyt się jasno wyraziłam . Nie chodzi o te punkty na górze za które są nagrody :)

Kwestię podjęłam na forum bo może ktoś jeszcze ma taki problem....Własnie dostałam 150 punt i za cholerkę nie wiem za co.
 
M

MacaN

Guest
Taaa... tez tak mam, ale sprawia mi przyjemność wyszukiwanie tych punkcików w odmętach forum :D
 
K

kate2

Guest
Nie wiem jak Ty to robisz....ale ja ich nie znajduję.Zresztą kończę poszukiwania na stronie 3.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Macan

Widze temat to zagadnę. Mój problem ejsyt dopwrotny do Kate2.


Ostatnio ktoś przyznał jakies punkty ale nie wzrasta mi reputacja tak jakby ktos jednoczesnie odbierał za już wystawione. To możliwe tak robić gdyby ktoś jednak zmienił zdanie po czesie ? :) Wiesz np. post się kiedys podobał ale zmienił stosunek do osoby i nie trzma przez to ciśnienia :) Po cichu odbiera wystawione punkty. ( chyba nie przez jakieś pzrypadkowe lub nie, usówanie postów z forum ? )
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Sorki Kate. Nawet piękny Logitech nie pomaga tu czasem,


Owszem i zaiste - punktów mi ubywa od jakiegoś czasu.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
Zaiste punktów mi ubywa od jakiegoś czasu.
A tego to nie zauważyłam. Przez ten czas gdy cię nie było to punktacja stała w miejscu. Podniosła się o punkt gdy wróciłeś. No ale jesli jest tak jak mówisz...to rzeczywiscie dziwne.
 
M

MacaN

Guest
Kaznodzieya napisał:
Ostatnio ktoś przyznał jakies punkty ale nie wzrasta mi reputacja tak jakby ktos jednoczesnie odbierał za już wystawione. To możliwe tak robić gdyby ktoś jednak zmienił zdanie po czesie ?
Nie, nie jest to możliwe i nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Nawet po usunięciu posta reputacja chyba zostaje. Jednak jesli wczoraj miałeś 90 pkt, to dziś masz 93 :)



kate2 napisał:
Aż musiałam w słownik spojrzeć
Heh ;) No ostatnio czytałem cała trylogie husycką i spodobało mi się te określenie cierpliwości :)
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Zostaje. Mi ostatnio usunąłeś demotywator z haniebną treścią ale punkt został.
Zasadniczo to nie usunąłem go, tylko ukryłem, nadal figuruje na forum, choć widoczny jest jedynie dla mnie i administratora strony.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Macan jednak było w jeden dzień 90 a potem 89 zanim stało się owe 93. Kate widziała i może potwierdzić.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Pewnie jest to efekt włączenia wczoraj przeze mnie funkcji:
Przelicz liczbę postów użytkowników
Mogło to wywołać małe zawirowania przy reputacjach użytkowników.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Dziękujemy za wyjaśnienie :)


P.S. MacaN coś ty sobie zrobił z tym avatarem dzisiaj ?
To już nieco niesmaczne w odbiorze a i jakimś narcyzmem trąca :)
A fe ...
 
M

MacaN

Guest
Kaznodzieya napisał:
P.S. MacaN coś ty sobie zrobił z tym avatarem dzisiaj ? To już nieco niesmaczne w odbiorze a i jakimś narcyzmem trąca A fe ...
Masz rację, pycha i brak pokory - oto źródło moich niepowodzeń. Już zmieniam na coś bardziej stonowanego ;)
 
K

kate2

Guest
Administratorze a co z moim pytaniem? Da się coś zrobić w kwestii omówionego przeze mnie problemu czy nie?
 
Y

Yellow Jester

Guest
MacaN napisał:
P.S. MacaN coś ty sobie zrobił z tym avatarem dzisiaj ? To już nieco niesmaczne w odbiorze a i jakimś narcyzmem trąca A fe ...
Masz rację, pycha i brak pokory - oto źródło moich niepowodzeń. Już zmieniam na coś bardziej stonowanego ;)
Mi się akurat podobał ten poprzedni avatar, ale nie zamierzam krytykować decyzji o zmianie, ponieważ ufam MacaNowi. Jestem przekonany, że postąpił właściwie.

Co się zaś tyczy "zaginionych lajków", to sprawę można by rozwiązać za pomocą systemu powiadomień.

Lajk.png


W powiadomieniu byłby odnośnik do polubionej wypowiedzi.
 
Do góry