Polskie szczypiornistki w półfinale Mistrzostw Świata

W

wiki9969

Guest
Nasze reprezentantki wywalczyły dziś w ciężkim meczu z Rosją prawo do gry w półfinale Mistrzostw Świata. Kolejnym przeciwnikiem naszej reprezentacji będzie Holandia.
Jak myślicie czy Polki dostaną się do finału?

Dziś grały dobrze. O ile pierwsza połowa poszła im lekko, o tyle druga była walką o przetrwanie. Obie reprezentacje grały punkt za punkt. Był też moment w którym Rosjanki miały nad Polkami znaczną przewagę. W ostateczności jednak Polki wygrały z wynikiem 21:20 (11:9) i będą grać dalej w Mistrzostwach. Mam nadzieję, że w meczu z Holandią pokażą na co je stać i do Polski wrócą z złotymi bądź srebrnymi medalami. :)
 
W

wiki9969

Guest
TomaszTomasz napisał:
Mam nadzieję, że zdobędą złoto, ale ze srebra także będziemy zadowoleni. ;)



Właśnie grają o finał. Mecz jest ciężki, Holandia prowadzi. Miejmy nadzieję, że jednak Polki dadzą radę. :(



No niestety, Polki nie dały rady Holandii. Przegrały 25:30. W niedzielę grają o brąz, na chwilę obecną nie wiemy z kim. Ale jedno jest pewne, jeżeli nasza reprezentacja w niedzielę wygra, to będzie to największe osiągnięcie reprezentacji polskich szczypiornistek w historii Mistrzostw Świata.
 

Karczan

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Tak jak ostatnio czwarte miejsce. Kolejny wielki sukces naszych szczypiornistek. Cały czas widać postęp. Nie mogę się doczekać medalu :)
 
Do góry