Nietypowe życzenia świąteczne

E

elzbieta87

Guest
Wpadłam na taki pomysł żeby wysłać swojej siostrze w tym roku nietypowe życzenia świąteczne. Mieszkamy od siebie dość daleko i niestety nie będzie nam dane w tym roku się zobaczyć przy jednym stole :( Dlatego pomyślałam żeby wysłać do niej taki kryształ jak na foto.
Wybrałam motyw choinki ale są jeszcze inne więc tutaj temat do przemyślenia. Na krysztale można umieścić dowolny tekst więc tam bym dołączyła któtkie życzenia ode mnie. Co o tym myślicie? Spodoba jej się?
 

Attachments

  • choinka_3d_z_dowolna_trescia_zyczen_600x600.jpg
    choinka_3d_z_dowolna_trescia_zyczen_600x600.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 0

Alex1

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
2
Bardzo dobry pomysł, oryginalna kartka świąteczna, nietypowa oraz taka na którą można spoglądać cały rok. Pozdrawiam dzięki za pomysł.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
moim zdaniem pomysł dla siostry jak najbardziej ok.
taki kryształ będzie się ładnie komponował wśród ozdób świątecznych..choinki..świec itd.
ja lubię takie klimatyczne prezenty.
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
a gdzie to znalazłaś? :wink: Ja szczerze mówiąc sama bym sobie coś takiego kupiła bo uwielbiam tego typu ozdoby do domu. W sumie samej sobie tez można przecież robić prezenty :tongue:
 

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dane mi było kiedyś zobaczyć na żywo taki kryształ 3d i polecam jak ktoś się waha, bo bardzo porządnie to wygląda. zdjęcie tak tego nie oddaje.
 
Do góry