Upominek dla rodziców na rocznice ślubu.

J

jonasz80

Guest
[SIZE=14.6667px]Cześć! Jestem przekonany, że w tym miejscu są osoby, które będą mogli mi pomóc. Sprawa wygląda tak, że moi rodzice za parę tygodni będą mieli 25 rocznicę ślubu. Sobie tak pomyślałem, że trzeba byłoby w końcu być dobry synkiem i przygotować jakiś fajny upominek, który nawiązywałby do tej daty. Tak naprawdę nie umiem robić fajnych prezentów, ale w tym przypadku chciałbym wymyślić coś fajnego. I właśnie dlatego potrzebuję waszej pomocy :) Może ma ktoś fajny pomysł na prezent z okazji 25 rocznicy ślubu rodziców?[/SIZE]
 

Alex1

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
2
To wszystko zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć na prezent.
 
A

anna_ana

Guest
[SIZE=14.6667px]jeżeli nigdy wcześniej nie robiłeś żadnych prezentów, to tak naprawdę powiem ci, że masz nieograniczone pole dla działania. Jeżeli chodzi o prezent, może to być, np. ramka z fajnym dużym zdjęciem, jakieś kubeczki albo nawet koszulki, kartka z pozdrowieniami albo na odmianę szklana statuetka z pozdrowieniami Ja bym też proponowałam coś takiego jak wspólna kolacja, którą możesz albo zamówić w fajnej restauracji albo zrobić samemu. Głównie tylko podjęcie jakichś działań w tym kierunku.[/SIZE]
 

Alina79

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
anna_ana napisał:
[SIZE=14.6667px] na odmianę szklana statuetka z pozdrowieniami Ja bym też proponowałam coś takiego jak wspólna kolacja, którą możesz albo zamówić w fajnej restauracji albo zrobić samemu. Głównie tylko podjęcie jakichś działań w tym kierunku.[/SIZE]
[SIZE=14.666666666666666px]Sprezentowałam coś podobnego moim rodzicom na ostatnią rocznicę. Dość ładnie wygląda taka statuetka, wszystko sama zaprojektowałam i rysunek i tekst i...wyszło meeeega! Zamówienie przyszło w ciągu 2-3 dni. Rodzicom się spodobało.[/SIZE]
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja swoim dałem wspólny wyjazd nad morze. Trochę się od siebie oddalili więc ten prezent miał im przy okazji pomóc.
 

MonikaCz

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może jakaś kolacja w miłej restauracji. Moglibyście zrobić takie rodzinne spotkanie. Rodzice na pewno by się cieszyli. .
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Fajnym pomysłem jest grawerunek na szkle , np na jakiejś karafce albo wazonie. Ładnie i schludnie wygląda jako pamiątka a do tego praktyczne :) !
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Wszystko zależy od tego jaką kwotę jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel, natomiast postawiłabym tutaj na praktyczne prezenty, może nawet weekend dla rodziców w jakimś fajnym miejscu w górach?
 
Do góry