Brak pomysłu na siebie

tomson12

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, jak w temacie, wkleję tu swoje zainteresowania i umiejętności i poproszę was o jakiekolwiek sugestie, co młody człowiek z takimi zainteresowaniami/umiejętnościami może robić i w jakim kierunku może modelować swoją karierę. Dziękuję z góry za każdy komentarz.

Język angielski (licencjat)
Amerykańskie podcasty, programy telewizyjne
Dobry akcent amerykański
Prawo jazdy kat. B
Biegła obsługa komputera
Koszykówka
Piłka nożna
Tworzenie stron
Analiza statystyk
Gry komputerowe
Preferowana praca indywidualna, nie zespołowa
Dobra dykcja, głos
Empatia wobec ludzi
 
B

Blancos

Guest
Moim zdaniem powinieneś iść w kierunku języka angielskiego lub czegoś z komputerami, ale...

Twoje zainteresowania oraz umiejętności mogłyby Ci też pozwolić spróbować porobić coś na youtubie czy też zająć się streamingiem. Sęk w tym, że rynek jest już naprawdę bardzo wysycony, wiec przebić się jest bardzo, bardzo ciężko, dlatego też nie radziłbym stawiać wszystkiego na jedną kartę i potraktować to póki co jako zwykłe hobby, którym będziesz się zajmować w wolnym czasie. Jeżeli wypali i zacznie przynosić Ci to jakieś dochody to wtedy możesz ewentualnie rozważyć potraktowanie tego na poważnie.

Tym niemniej, na teraz... Myślę, że dobrze by było, żebyś zrobił magisterkę z angielskiego, może jakiś kurs programowania czy pisania stron - jeżeli jesteś w tym naprawdę niezły to popatrz za pracą jako freelancer, ewentualnie rozszerz swoje kompetencje i np. naucz się photoshopa czy czegoś... W ten sposób, z dobrym językiem i umiejętnościami może uda Ci się gdzieś zaczepić :)
 
E

Elen

Guest
Hm...? Startuj do Tv lub Radio, na jakiegos dziennikarza sportowego. Albo szukaj pracy w firmach zagranicznych (angielskich, amerykanskich), badz ...urzad statystyczny. Mozliwosci masz wiele, lacznie z praca zagranica.
 

TomekZukowski

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak byłem taki młody jak Ty, również szukałem pomysłu na siebie, zajmowałem się różnymi rzeczami, handlem, później przez 10 pracowałem na etacie, ale kiedyś buszując po sieci znalazłem ten kurs na temat zarabiania w sieci który odmienił moje życie, stać mnie na wszystko i w końcu mam czas dla najbliższych.
 
Do góry