Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Laptop do 5000 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 VAdamV

VAdamV

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 21:46

Witam. Czy mógł by mi ktoś pomóc znaleźć laptopa za 5000 zł max do gier? Nie zależy mi na graniu na full detalach. Chciałabym pograć w wiedźmina 3 wiedźmina 2 diablo 3 i kilka innych gier mam nadzieję że 5000 zł starczy. Szukam laptopa w sklepie kompurtonik ponieważ tylko ten sklep mam blisko. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#2 Guest_Blancos _*

Guest_Blancos _*
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 17:29

Nie polecę Ci konkretnego modelu, bo nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale...

Komputronik to chyba nie za dobry wybór, jeżeli chodzi o kupowanie sprzętu - przynajmniej w moim odczuciu, bo pamiętam, że zawsze jak kupowałem coś nowego to akurat w tym sklepie były jedne z wyższych cen. Może takie moje szczęście? 

W każdym razie, radziłbym Ci najpierw poszukać konkretnego modelu - wydaje mi się, że do tego, do czego chcesz laptopa to 5000 to aż za dużo i nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem czegoś, co Ci się spodoba. Ja ze swojej strony mogę polecić Toshiby - aktualnie mam już drugą (pierwsza padła po... 6 latach kompletnie bezawaryjnej pracy) i spisuje się świetnie :) Co do samego wyboru to pewnie masz jakąś podstawową wiedzę z zakresu sprzętu, więc... popatrz sobie w wyszukiwarce i jak coś Ci się spodoba to uważnie czytaj komentarze - to często dobry barometr tego jak dany sprzęt się sprawuje :) 

Dodatkowo w internecie jest wiele stron, gdzie możesz pogrzebać na temat konkretnych elementów sprzętowych. Ja osobiście używałem http://www.notebookcheck.net/

Jak już wybierzesz jakiś w miarę solidny model, który będzie spełniał Twoje oczekiwania pod względem parametrów i poczytasz sobie o nim opinie, sugerowałbym, abyś rozejrzał się po sklepach, a nie od razu leciał do Komputronika - bardzo możliwe, że znajdziesz gdzieś taniej :) 

Pozdrawiam.

• 0

#3 Laptopy2016

Laptopy2016

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2017 - 18:29

Przy takim budżecie już tylko nowe grafiki GTX1050/1050ti

• 0

#4 kornikTG

kornikTG

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 październik 2017 - 14:00

Ja kupiłem sobie rok temu della do gier za 4600zł. Wszystkie gry (nawet najnowsze) mi działają na co najmniej średnich detalach. Jednak większość z nich oczywiście na wysokich. Polecam Delle i Lenovo ze względu na dobrą koleracje jakości do ceny. Konkretnego modelu nie podrzucam, bo to zależy od indywidualnych preferancji.

• 0

#5 kasiaamol

kasiaamol

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 09:21

Ja szukam czegoś dla siebie, głównie praca biurowa, tworzenie plików ale też przeglądanie netu, gry raczej nie czy ten model będzie ok http://allegro.pl/la...798832728.html ??

• 0

#6 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 13:37

Ja kupiłem sobie rok temu della do gier za 4600zł. Wszystkie gry (nawet najnowsze) mi działają na co najmniej średnich detalach. Jednak większość z nich oczywiście na wysokich. Polecam Delle i Lenovo ze względu na dobrą koleracje jakości do ceny. Konkretnego modelu nie podrzucam, bo to zależy od indywidualnych preferancji.

No ba, dell to podstawa  :piwosze:   

Ale jak ktoś chce inaczej pokombinować, to wariantów cenowych i sprzętowych tutaj jest mnóstwo.

5K to grosz za który można kupić całkiem przyzwoity sprzęt. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Laptopy2016

Laptopy2016

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:59

Możesz nawet pomyśleć o GTX1060 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 02 luty 2018 - 20:06

On myślał nad tym 2 lata temu. W te gierki o których powiadał może dziś spokojnie na full detalach zagrac na Celeronie za 1400zł.

Użytkownik _____________________ edytował ten post 02 luty 2018 - 20:06

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0