prezent na wigilie

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
hejka, szukam prezentu na zblizajace sie swieta dla mlodszego brata. chcialem kupic konsole bo brat lubi gry komputerowe ale stwierdzilem ze potrzebuje czegos co pozwoli mu oderwac sie od komputera i zdecydowalem ze kupie mu drona. znalazlem juz jednego tutaj http://xblitz.pl/produkt/drony/dron-xblitz-raider-z-kamera/fajny tani i mysle ze nadaje sie dla osoby poczatkujacej. czy ktos jak ja planuje kupic drona? uwazacie ze to fajny prezent na swieta?
 

Modeland

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dron to bardzo fajny pomysł,ale ja polecam też zdalnie sterowany model samochodu,który w praktyce będzie o wiele bezpieczniejszy i także dostarczy wspaniałej zabawy.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
hej dzieki za propozycje. kupilem w koncu bratu drona o ktorym pisalem, dron raider koloru bialego firmy xblitz. maly tak sie cieszyl ze nic innego nie robil cala wigilie tylko sie tym bawil. koty tez mialy niezla zabawe patrzac jak to cacko lata po podwórku. zabawa przednia i dla malego i dla mnie. powiem Wam ze swoje lata mam a sie tym bawie juz kilka dni. chyba zlapalem bakcyla :)
 
J

jolos

Guest
Tak, myślę że dron to bardzo fajny pomysł na prezent, szczególnie dla brata którego należy oderwać na chwile sprzed komputera :)
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
jolos napisał:
Tak, myślę że dron to bardzo fajny pomysł na prezent, szczególnie dla brata którego należy oderwać na chwile sprzed komputera :) Widziałem niezłego drona w sklepie wasserman.pl zobacz tam sobie!
sprawdź też drona Xblitz Thunder, fajna cena i ma kamerę :)
 
Do góry